قدرت مشارکت در بهبود دسترسی و نتایج مراقبت های بهداشتی


کلی بریتانیا، افسر ارشد برنامه، بلو صلیب آبی سپر بنیاد میشیگان

بنیاد Blue Cross Blue Shield of Michigan (بنیاد BCBSM)، مؤسسه بشردوستانه 501(c)3 Blue Cross Blue Shield of Michigan و Blue Care Network، در سال 1980 با 800000 دلار سرمایه اولیه ایجاد شد. سه سال بعد، پزشکان میشیگان به این بنیاد 19.2 میلیون دلار بودجه تشویقی از یک برنامه کنترل هزینه های صلیب آبی اهدا کردند. از آن زمان، دارایی های این بنیاد پس از 41 سال اعطای کمک هزینه به تقریبا 60 میلیون دلار افزایش یافته است.

ماموریت ما بهبود سلامت ساکنان میشیگان با حمایت از تحقیقات مراقبت های بهداشتی و برنامه های بهداشتی نوآورانه است. ما از لنز برابری سلامت برای راهنمایی نحوه انجام ماموریت خود استفاده می کنیم. تنوع، ارتباط، و کاربرد عملی پروژه‌های تحقیقاتی و ارائه خدماتی که ما سرمایه‌گذاری می‌کنیم، منجر به بهبود کیفیت مراقبت، مراقبت با کیفیت با ارزش بالا و دسترسی به مراقبت برای مردم میشیگان شده است. بهبود دسترسی به مراقبت از میشیگاندی ها مستلزم مشارکت های مختلفی است. بسیاری از مشارکت های ما منجر به دستیابی آن برنامه ها به پایداری شده است. بنیاد BCBSM در سه نوع مشارکت رشد می کند: محلی، ایالتی و بشردوستانه.

مشارکت های محلی

مشارکت ما با کلینیک ها، دانشگاه ها و سازمان های مبتنی بر جامعه منجر به بهبود دسترسی به مراقبت در ایالت شده است. بنیاد BCBSM دسترسی به مراقبت های بهداشتی را از طریق کلینیک های حمایتی، حمایت از برنامه های یک بخش بهداشت محلی برای افزایش استفاده از WIC، حمایت از ادغام دولاها در یک عمل OB/GYN، جفت کردن ملاقات های پس از زایمان و نوزاد برای بهبود نتایج مادر و نوزاد در خانواده مورد بررسی قرار داده است. مرکز بهداشتی درمانی، و حمایت از خدمات مدیریت مراقبت برای افراد و خانواده ها در برنامه های مسکن حمایتی دائمی. در سال 2019، ما با مرکز جادسون همکاری کردیم تا با حمایت از ادغام مراقبت‌های بهداشتی اولیه در برنامه‌های موجود مراکز مراقبت‌های رفتاری رفتاری، نیازهای کودکان خانه‌های کم‌درآمد با چالش‌های متوسط ​​تا شدید سلامت روان را برطرف کنیم. مرکز جادسون گزارش داد که 36 درصد از خانواده‌ها در عرض دو سال شروع به دریافت خدمات یکپارچه (سلامت اولیه و مراقبت‌های بهداشتی رفتاری) کردند و نام آن را به عنوان خانه پزشکی بیمار محور دریافت کردند و بیش از 700,000 دلار بودجه اضافی برای حمایت از خدمات و رشد جامعه دریافت کردند. مرکز. مشارکت های محلی برای مقابله با دسترسی به مراقبت های بهداشتی و بهبود نتایج سلامت به روش های پایدار ضروری است.

مشارکت های دولتی

بنیاد BCBSM با وزارت بهداشت و خدمات انسانی میشیگان برای رفع خلأهای موجود در برنامه های مالی که بر جمعیت آسیب پذیر ایالت ما تأثیر می گذارد، شریک شد. هدف از همکاری ما با وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالت میشیگان و سپر آبی کراس آبی میشیگان بهبود دسترسی و کیفیت مراقبت برای زنان باردار مبتلا به اختلال مصرف مواد افیونی بود. این پروژه از کار همکاری های منطقه ای کیفیت پری ناتال در میشیگان برای اجرای پروژه های مبتنی بر شواهد پایدار برای کاهش مصرف مواد افیونی و آسیب به زنان و نوزادان آنها حمایت کرد. یکی از پروژه های تامین شده دانشگاه ییل را اجرا کرد خوردن / خواب / کنسول مدل در بیمارستان War Memorial در Marquette، در شبه جزیره فوقانی میشیگان. پیاده سازی خوردن / خواب / کنسول این مدل نیاز به درمان دارویی نوزاد را به اندازه سایر رویکردهای رایج مدیریت سندرم پرهیز نوزادان کاهش می دهد و مدت اقامت نوزاد در بیمارستان را کاهش می دهد. نتایج این پروژه عبارت بودند از: 1) نرخ انتقال به بخش مراقبت های ویژه نوزادان به دلیل سندرم پرهیز نوزادان از 19 درصد به 4.5 درصد در یک سال کاهش یافت، 2) نرخ شیردهی 72 درصد در زمان ترخیص از بیمارستان، و 3) بیش از 90 درصد از نوزادانی که با سندرم پرهیز از نوزاد متولد می‌شوند، می‌توانند به جای انتقال به بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان منطقه‌ای که 165 مایل سفر (یک طرفه) است، در بیمارستان War Memorial بمانند و تحت مراقبت قرار گیرند، در نتیجه باعث افزایش پیوند نوزادان و کاهش اضطراب والدین می‌شود. ، و موانع مراقبت. همکاری با ایالت میشیگان، بنیاد BCBSM فرصتی را برای حمایت از تغییر ساختاری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی در سازمان های بزرگ فراهم می کند.

مشارکت های بشردوستانه

آخرین رویکرد ما برای مشارکت برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی، همکاری بشردوستانه است. مشارکت های مالی ما در سه سال گذشته بیش از 2.5 میلیون دلار به سازمان ها برای رفع برخی از حیاتی ترین نیازهای بهداشتی میشیگان، از اختلال مصرف مواد افیونی، پیشگیری از خودکشی، و ناامنی غذایی و تغذیه، اعطا کرده است. شرکای ما در این تلاش ها سپر آبی صلیب آبی میشیگان، بنیاد جامعه برای جنوب شرقی میشیگان، بنیاد کودکان، بنیاد اتل و جیمز فلین، صندوق یهودی، صندوق موقوفه سلامت میشیگان، انجمن سلامت و بیمارستان میشیگان، بنیاد سلامت برتر، طرح سلامت شبه جزیره بالا و بنیاد WK Kellogg. مشارکت های بشردوستانه به دلیل الزامات هر سازمان، پیچیده و گاهی پیچیده هستند. با این حال، نتایج پاداش دهنده هستند و ظرفیت جمعی ما را برای افزایش وسعت و عمق برنامه های تامین شده برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نتایج سلامت افزایش می دهند.

مشارکت برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نتایج ضروری است و ایجاد مشارکت ها مستلزم گوش دادن، یادگیری، شفافیت و انعطاف پذیری است. گوش دادن به جامعه، ذینفعان محلی و ایالتی و سایر سازمان های بشردوستانه کیفیت مشارکت های ما را بهبود بخشیده است. آموختن از جامعه، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سازمان های تحقیقاتی ما را وادار کرده است که با رویکردی واقع بینانه به سلامت فکر کنیم. ما شفافیت خود را با نیاز به یک مقاله مفهومی و ملاقات با یک افسر ارشد برنامه به عنوان اولین گام برای همه برنامه های کمک هزینه افزایش داده ایم. این اولین قدم ها باعث افزایش اعتماد و درک بین متقاضی بالقوه و افسر ارشد برنامه شده است. انعطاف پذیری به طول عمر شراکت ما می افزاید. انعطاف پذیری در رویکرد و چشم انداز سنگ بنای مشارکت های ما، به ویژه مشارکت های بشردوستانه ما است. در بنیاد BCBSM، ما معتقدیم که اگر می‌خواهید راه دور بروید، بهتر است «با کسی بروید».

رژیم لاغری سریع