“قتل در ساختمان”: چه کسی تیم کونو را کشت؟


مال هولو فقط قتل در ساختمان امروز که به نمایش در می آید ، نوع جدیدی از راز قتل را معرفی می کند: طنز. همسایگان در ساختمان مجلل Upper West Side با بازی استیو مارتین ، مارتین شورت و سلنا گومز با بازی چارلز ، الیور و مابلو ناخواسته خود را در جریان تحقیقات قتل می بینند. با الهام از وسواس رایج – سریالپادکست جنایی واقعی -سه نفر تصمیم می گیرند پادکست خود را راه اندازی کنند ، جایی که آنها قصد دارند بفهمند چه کسی آنها را کشته است. اما جدا از کشف اسرار در مورد همسایگان خود ، به نظر می رسد شخصیت های آنها با حقایقی عمیقاً ناراحت کننده در مورد خود روبرو هستند. و بله قتل در ساختمان کمدی است. در آن لذت بخش است

قتل در ساختمان این با وسواس زیادی وسواس جنایی واقعی گروه ما را از بین می برد ، در حالی که همه ویژگی های رمز و راز یک قتل دنج مدرسه قدیمی را شامل می شود. داستان از آنجا شروع می شود که چارلز ، الیور و میبل با همسایه شیطان خود تیم کانر (جولیان زیچ) وارد آسانسور می شوند. به زودی تیم کونو می میرد. چارلز ، الیور و میبل مشکوک به خطا هستند. اما چه کسی تیم کونو را کشت؟ آیا چارلز جاسوس بود ، مرد مرموز پیراهن رنگی کراوات رنگی که در یک لحظه آشفته به جای طبقه پایین می دوید؟ آیا مرگ تیم کانو ربطی به کیسه زباله ای داشت که حمل می کرد؟ گربه همسایه؟ ستاره راک درجه یک استینگ؟!؟

واضح است که متعلق به هولو است فقط قتل در ساختمان ما بزرگترین افشاگری ها را برای نیم فصل دوم ذخیره می کنیم ، اما قبلاً حدس هایی داریم که مظنونان اصلی چه کسانی هستند و چرا تیم کونو مجبور به مرگ شد …

سلنا گومز و استیو مارتین از فیلم Only Murders in the Building
عکس: hulu

تیم کونو در Hulu’s کیست؟ فقط قتل در ساختمان؟

تیم کانر قربانی یک پرونده قتل است. فقط قتل در ساختمان!

خیلی ساده است؟ خوب گوش کن قتل در ساختمان قسمت 2 “تیم Kono کی بود؟” ما همچنین می آموزیم که او زمانی رابطه نزدیکی با میبل داشت. مابل به عنوان یک دختر ، با عمه خود در آرکونیا دیدار کرد و با تیم و دو فرزند دیگر دوست شد. این چهار نفر با هم خود را “پسران هاردی” نامیدند. آنها قبل از اینکه با مرگ غم انگیز خود پس از بیرون راندن از ساختمان در طول یک مهمانی روی پشت بام به بیرون رانده شوند ، تمرین کردند. تیم دید که زویی (اولیویا ریس) را کشت اما دوست پسر فقیر اسکار اسکار (آرون دومینگز) را مقصر دانست.

ما همچنین می آموزیم که تیم کونو بسیار مورد نفرت اهالی آرکونیا بود. او و همسایه هاوارد (مایکل سیریل کرایتون) بر سر گربه هاوارد با هم درگیر شدند (همان شب تیم درگذشت) و با بانی (Jayne Houdyshell) رئیس HOA برخورد کردند. به طور خلاصه ، دلایل زیادی وجود داشت که بسیاری از مردم مرگ تیم کانو را مشاهده کردند …

که نقش تیم کانو را بازی می کرد فقط قتل در ساختمان؟

نقش تیم کونو را جولیان سیهی بازیگر برادوی متولد توکیو بازی می کند. شاید شما Cihi را در Netflix دیده اید. کولی، از آمازون کنه، یا آقای روباتبه اما چی هی بیشتر به عنوان بازیگر صحنه شناخته می شود. او در ظاهر شد دکتر ژیواگو در تولیدات خارج از خیابان رومئو و ژولیتبه می توانید او را در اینستاگرامjulian_cihi دنبال کنید.

چه کسی تیم کانو را کشت؟ بهترین ما فقط قتل در ساختمان نظریه: Tie-Dye Guy ، Zoe’s Killer ، Sting و غیره …

فقط 3 قسمت اول فقط قتل در ساختمان هنوز برای ما خیلی زود است که با نمایش امروز کلاه های حریص حصیری خود را بر سر بگذاریم ، اما تعداد کمی از آنها وجود دارد. کسی هست؟ مردم؟ – من به این تحقیق علاقه دارم.

بیایید با بررسی اینکه چارلز ، الیور و مابل روی چه کسانی شرط بندی می کنند ، شروع کنیم.

  • هوارد ، همسایه تیم/پدر گربه غمگین. این واقعیت که هاوارد و تیم رابطه خصمانه ای داشتند و این واقعیت عجیب که رد پای گربه هاوارد در محل قتل پیدا شد ، هاوارد را مظنون می کند. (و گربه نیز مرد.) در اینجا چیزی است که جمع نمی شود … طبقه الیور قبل از مرگ تیم (تیمی نیست!)
  • مرد پیراهن کراوات رنگ. چارلز این مرد اسرار آمیز را دید که از طبقه بالا به پشت بام آرکونیا فرار کرد در حالی که بقیه ساکنان برای فرار از طبقه پایین می دویدند. و این واقعیت که نمایش هویت او را فاش نکرد برای ما بسیار مشکوک است.
  • نیش. بله آنجا قتل در ساختمان قسمت 3 تموم شد! الیور در آسانسور با استینگ بسیار غیر دوستانه روبرو می شود. او فاش می کند که از سگ متنفر است و بعدها سگ الیور مسموم می شود. چه کسی می خواهد؟ آیا استینگ این کار را می کند ؟؟ (ما حدس می زنیم نه برای بستن این راز هنوز زود است.)
  • قاتل واقعی جوی؟ 10 سال پیش شخصی یکی از هاردی پسران را کشت و ما می دانیم که این اسکار نیست. تیم کونو می داند قاتل واقعی کیست و مدت هاست در مورد آن سکوت کرده است. آیا این امکان وجود دارد که قاتل Zoe اکنون بخواهد از شر بقیه هاردی پسران خلاص شود؟
  • میبل؟ یا اسکار ؟؟ ما هنوز اسکار را ملاقات نکرده ایم ، اما می دانیم که او و میبل دلیل دارند که از تیم کانر کینه بگیرند. در نهایت دروغ های او اسکار را به زندان انداخت. آیا اسکار می خواهد انتقام بگیرد؟ پیام ویدیویی خصوصی میبل نشان می دهد که او یک قاتل نیست ، اما او خیلی بیشتر از آنچه می گوید می داند…

آیا می توانیم پس از دیدن این نظریه ها به آن پایبند باشیم؟ قتل در ساختمان قسمت 4 هفته بعد؟ ما باید آن را تغییر دهیم تا بفهمیم!

کجا پخش شود قتل در ساختماندیدگاهتان را بنویسید