فولاد هرمزگان یک شرکت اقتصادی متعهد به مسئولیت اجتماعی است


فولاد هرمزگان یک شرکت اقتصادی متعهد به مسئولیت اجتماعی است

مراسم تجلیل از تیم فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان قهرمان جام جهانی ایتالیا در صحن شورای شهر بندرعباس برگزار شد.


رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ظهر امروز (10 خرداد) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس افزود: موفقیت تیم فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان در جام جهانی ایتالیا بار دیگر ظرفیت های ورزشی هرمزگان را به نمایش گذاشت. و جوانان محلی


فاطمه جراره با اشاره به اینکه هرمزگان مهد استعدادها و توانایی های نهفته است، گفت: شرکت فولاد هرمزگان در سال های اخیر گام های بلند و مناسبی برای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود به ویژه در ورزش و موفقیت در فوتبال ساحلی برداشته است. تیم این شرکت امروز برنامه ریزی و سرمایه گذاری در ورزش را ارائه می دهد.


وی با بیان اینکه کشور ما را تکان داده است، ابراز امیدواری کرد سایر شرکت های اقتصادی مانند فولاد هرمزگان نیز نگاه عدالت محور و توسعه ای به تمامی مناطق مغفول مانده استان هرمزگان و بندرعباس داشته باشند.


جرار در پایان از این قهرمانان و وظایف شریف اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس تجلیل کرد.


رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز گفت: شرکت فولاد هرمزگان نشان داده است که یک شرکت اقتصادی می تواند در هرمزگان تجارت کند، ایجاد اشتغال کند و در مسئولیت های اجتماعی خود موفق و کارآمد باشد.


حسن سالاری با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی تیم ساحلی کارگران فولاد هرمزگان در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا به ویژه جامعه ورزش استان هرمزگان موجی از شادی و افتخار بود، گفت: تیم ساحلی کارگران فولاد هرمزگان ظرفیت خود را به نمایش گذاشت. هرمزگان در ورزش به ویژه در بحث ورزش های آبی و ساحلی حضور دارد و با کمی توجه و حمایت می تواند در عرصه ملی و بین المللی بدرخشد.


وی با بیان اینکه امروز مردم هرمزگان به خوبی می دانند که شرکت فولاد هرمزگان در عمل توانسته در مسئولیت های اجتماعی، آموزشی، ورزشی و اجتماعی از دیگر شرکت ها پیشی بگیرد، گفت: در دل مردم هرمزگان باشد.


سالاری با اشاره به اینکه امیدواریم چتر حمایتی شرکت فولاد هرمزگان از ورزش همچنان گسترش یابد، گفت: ورزش هرمزگان نیاز به حمایت جدی تجاری دارد و صرف هزینه در ورزش باعث افزایش انگیزه و نشاط در جامعه می شود.


مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان در این نشست گفت: برای اولین بار در ایتالیا مسابقات فوتبال ساحلی کارگران جهان برگزار شد و کارگران پرتلاش فولاد هرمزگان موفق شدند پرچم کشورمان را با اقتدار به اهتزاز درآورند.


محمد کارگران با اشاره به اینکه شرکت فولاد هرمزگان با برنامه ریزی در سال های اخیر وارد بحث حمایت از کارگری و ورزش حرفه ای شده است، گفت: 18 تیم فعال در شرکت فولاد هرمزگان در اکثر حوزه ها وجود دارد. در سطح ملی حرف های زیادی برای گفتن دارم.


وی با بیان اینکه با هدایت کارگران فولاد هرمزگان در فوتبال ساحلی توانسته ایم افتخار بزرگی داشته باشیم، افزود: تمامی زمین ها نوساز خواهد بود.


کارگران با اشاره به فعالیت شرکت فولاد هرمزگان در ورزش حرفه ای تصریح کرد: در فوتبال در 15 تیم آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف، در فوتسال و 3 تیم در فوتبال ساحلی فعالیت داشته ایم.


وی با اشاره به اینکه تیم فولاد هرمزگان مدعی جدی صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور است، افزود: به زودی تیم فوتبال ساحلی نوجوانان فولاد هرمزگان به عنوان قهرمان ایران راهی جام جهانی پرتغال می شود.


کارگران در خاتمه از حمایت مدیریت شرکت فولاد هرمزگان از ورزش کارگری و حرفه ای تشکر کردند.


لازم به ذکر است در پایان از زحمات کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال ساحلی کارگران فولاد هرمزگان با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.انتهای پست/