فوردهام در نبراسکا در بزرگترین بازی در چند دهه اخیر به میدان می رود.


جو کانلین این ایده را دوست داشت ، اما می خواست قبل از تصمیم به سفر به لینکلن ، نوادا در فصل فوتبال فوردهام ، افکار بازیکنان و مربیان خود را بشنود.

این فقط هیچ بازی نخواهد بود این اولین مسابقه فوردهام با حریفی در جلسه Power Five در 67 سال گذشته بود و این اولین مبارزه رامز با دشمن ده بزرگ از سال 1941 (12 شب ، شبکه Big Ten) بود.

مدیر فوتبال فوردهام این هفته در یک مصاحبه تلفنی به یاد آورد: “آنها بسیار گفتند” برویم “. “آنها بسیار هیجان زده بودند. رایان گرینهاگن ، مدافع خط می گوید ، تماشای فیلم را از روز بعد حتی قبل از پایان آن آغاز کرده است. به همین دلیل است که ما بازی را انجام می دهیم. شما می خواهید بازی بزرگ را انجام دهید. … این لحظه ای است که من به عنوان یک ورزشکار می خواهم. “

به مدت یک هفته در ماه مه ، رامز اولین بازی فصل را رزرو کرد. او به غرب میانه سفر کرد تا با یکی از موفق ترین برنامه های تاریخ فوتبال کالج در حضور 90،000 طرفدار کورنهوسکر عصبانی روبرو شود. به عنوان یک امتیاز اضافی ، منابع می گویند ، برنامه Division I-AA Football Championship Subdivision (FCS) 500000 دلار ضمانت و یک سفر برای بازی در نبراسکا دریافت می کند. این 376 امین استادیوم مموریال فروخته شده پیاپی Big Ten School است.

نبراسکا
مهاجم دفاعی نبراسکا آدریان مارتینز
AP

به مدت یک هفته در ماه مه ، رامز اولین بازی فصل را رزرو کرد. او به غرب میانه سفر کرد تا با یکی از موفق ترین برنامه های تاریخ فوتبال کالج در حضور 90،000 طرفدار کورنهوسکر عصبانی روبرو شود. به عنوان یک امتیاز اضافی ، منابع می گویند ، برنامه Division I-AA Football Championship Subdivision یک میلیون دلار از نبراسکا برای این بازی دریافت می کند. این 376مین فروش متوالی در ورزشگاه یادبود مدرسه پیروزی خواهد بود.

فصل چهارم Conlin در Rams اینگونه آغاز می شود. فوردهام 40.5 ضایع کننده بزرگ در برابر تیمی مستأصل است که هفته گذشته در ایلینوی شکست زشتی را متحمل شدند (به نقل از Action Network). نبراسکا ، که توسط اعضای رسانه های کنفرانس در Big Ten West پنجم شد ، فوردهام را بی اهمیت نمی داند.

کانلین گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم و می خواهیم آنها ما را به دست آورند.” “دیدن واکنش بازیکنان ما در محیط خصمانه بسیار خوب است.”

رمس با چالشی دلهره آور روبرو خواهد شد که چیزی برای از دست دادن ندارد. آنها می توانند آزادانه و آزاد بازی کنند. هیچ کس انتظار ندارد که آنها در بازی حضور داشته باشند. این تنها می تواند به فوردهام کمک کند ، که در لیگ پاتریوت دوم شد و بهترین بازیکن سال پیش فصل کنفرانس (تیم دمورات مدافع وسط) و مدافع سال (گرینهاگن) کنفرانس را رهبری کرد. قوچها هرگز در این فصل با هیچ کس با استعداد یا اندازه نبراسکا روبرو نخواهند شد.

“این یک فرصت باورنکردنی است که در حضور 90،000 تماشاگر در یکی از تاریخی ترین ورزشگاه ها بازی کنم. [in the country]کانلین گفت: “و بازی یکی از تاریخی ترین برنامه ها در فوتبال کالج بسیار ویژه است.” “وقتی من بزرگ شدم ، نبراسکا در بین سه تیم برتر قرار داشت. [every year] و آنها هنوز برنامه های هکوا هستند. این یک نوع سوررئال است. ”

دیدگاهتان را بنویسید