فنادی فر: تمام درد و غم فدراسیون فوتبال استفاده از VAR است


    فنادی فر: تمام درد و غم فدراسیون فوتبال استفاده از VAR است

داور فوتبال کشورمان تاکید کرد که فدراسیون فوتبال تمام توان خود را برای کسب مجوز VAR برای حضور در فوتبال ما به کار گرفته است.


به گزارش ایلنا، مود فنادی فر در حاشیه برگزاری مراسم آموزش داوران فوتبال اظهار داشت: همانند سال های گذشته آموزش داوران فوتبال آغاز شده است و امسال نیز فدراسیون فوتبال تصمیم دارد یک مدرس زبان اسپانیایی از فیفا را در کلاس های خود قرار دهد. و امیدواریم این کلاس ها موثر واقع شود. چه خوب است با کسانی که با علوم روز در ارتباط هستند تبادل نظر کنیم. انشاالله بتوانیم از این درس آنطور که نیاز داریم استفاده کنیم.


وی در پاسخ به این سوال که “شرایط استفاده از VAR و حضور داوران در دوره های تکمیلی استفاده از VAR چیست؟”، گفت: خوشبختانه همه شرایط را درک کرده اند و به خصوص همه شرایط را می دانند. دو بازی که در آن VAR معرفی خواهد شد.” من می توانم مجوز خود را دریافت کنم. از آنجایی که من در این موضوع خیلی پیگیر هستم، می بینم که فدراسیون فوتبال تمام غم هایش را رها کرده است و بعد از اینکه شنیدیم کشورهایی مانند تاجیکستان چنین سیستمی دارند، مسئولان فدراسیون واقعاً در تلاش هستند تا مجوز اصلی را از وزارت ورزش بگیرند و هر چه باشد، سریعتر اتفاق خواهد افتاد. حداقل بیش از یک سال است که در مورد VAR صحبت می کنیم و انشالله اجرا خواهد شد.


داور فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که مشکل استفاده از VAR کجاست؟ وی تصریح کرد: وزارت ورزش و نهادهای امنیتی باید عکس العمل نشان دهند چرا که قبلا سیستمی که مشکل داشت و تایید نشده بود وارد ایران شد. تاییدیه های کلیدی وجود دارد که باید دریافت شود و من مطمئن هستم که با توجه به اقدامات انجام شده در اسرع وقت این اتفاق خواهد افتاد.


انتهای پیام/