فلیکس اوگر-علیاسیم مسابقه فرانسیس تیافو در اوپن ایالات متحده را به پایان می رساند


فرانسیس تیافو از تساوی گیشه فلیکس اوگر-علیاسیم تمجید کرد. کانادایی به این درخواست پاسخ داد و به دومین مرحله یک چهارم نهایی متوالی صعود کرد.

اوگر علیاسیم در مصاحبه تلویزیونی پس از بازی گفت: “من یک رویا داشتم ، اما مسیر مشخص نبود.”

دوازدهمین قهرمان اوگر علیاسیمه یکشنبه شب با نتیجه 4-6 ، 6-2 ، 7-6 (5) و 6-4 برابر تیافو به برتری رسید. او بر تنش های اولیه ، جمعیت پارتیزان در ورزشگاه آرتور آش ، و یک آمریکایی عصبانی برای غلبه بر مرحله یک چهارم نهایی در فلاشینگ میدوز غلبه کرد.

“بدیهی است که این یک نوع است. شما بهترین هایی هستید که نمی دانم چه بگویم. شما شگفت انگیز هستید حالا بفهم از هموطنان آمریکایی حمایت کنید. او مستحق کف زدن بود. او کار خارق العاده ای انجام داده است. ” اوگر علیاسیم از طرفداران خود حمایت پرشور خود از تیافو را به مردم اعلام کرد. “امیدوارم این امر باعث الهام سایر بچه ها در نیویورک ، کانادا و سراسر جهان شود.”

این بازیکن 21 ساله کانادایی 24 آس به ثمر رساند و تنها یک ضربات زیر را در تمام شب انجام داد تا در 3 ساعت و 23 دقیقه برنده شود.

US Open
فلیکس اوگر-علیاسیم
کوری شیپکین

تیافو ست اول را برد ، اما حتی در آن زمان او واقعاً روی طناب می رفت. محصول مریلند با هشت نقطه شکست مواجه شد ، اما همه نقاط شکست را ذخیره کرد و ست اول را 6-4 گرفت.

با این حال ، اوگر علیاسیمه که در ست اول کمی عصبی بود ، در ست دوم فشار بیشتری را شروع کرد. او اعتماد به نفس خود را پیدا کرد و بازی را تغییر داد. او در 84 درصد از اولین سرویس امتیاز کسب کرد و هنگامی که شروع به چرخاندن تیفو کرد ، نمی توانست سرعت او را کاهش دهد.

در پایان ، Auger-Aliassime برنده فورهند را از آن خود کرد. در مرحله بعد ، او با کارلوس آلکاراز نابغه 18 ساله اسپانیایی راهی مرحله یک چهارم نهایی می شود.

“او بازیکن بزرگی است.” اوجر علیاسیم از آلکاراز صحبت کرد. “در برخی موارد ، سن فقط یک عدد است. او احساس می کند یک بازیکن ثابت است. فکر می کنم در آینده او را بسیار خواهم دید. “


USTA در روز روز کارگر روز دوشنبه در روز تقدیر نظامی ستوان جو هانت ، اعضای ارتش ایالات متحده را شناخته و از آنها قدردانی می کند.

یادبود نهمین سالگرد آن روز است. این افتخار هانت ، تنها بازیکن تاریخ است که عنوان های انفرادی مردان ملی ، نوجوانان ، کالج و تنیس مردان آمریکا را کسب کرده است. هانت ، که در سال 1943 در هنگام تعطیلات در نیروی دریایی آمریکا ، برنده شهروندان ایالات متحده شد ، در 1945 در هنگام سقوط هواپیمای جنگنده خود در اقیانوس اطلس در محل کار جان خود را از دست داد.

مارک برمن به این گزارش کمک کرد.به

دیدگاهتان را بنویسید