فعال سازی بیمارستان هلال احمر عربستان با امکانات تخصصی / حضور پزشک در 28 هتل برای زائران ایرانی


فعال سازی بیمارستان هلال احمر عربستان با امکانات تخصصی / حضور پزشک در 28 هتل برای زائران ایرانی

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از فعال شدن بیمارستان جمعیت در مکه مکرمه و راه اندازی درمانگاه در 28 هتل محل اسکان زائران ایرانی حاج تمتع خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ سید علی مرعشی گفت: بیمارستان تخصصی جمعیت هلال احمر مکه مکرمه دارای آزمایشگاه، بستری، رادیولوژی، سونوگرافی و دندانپزشکی است.


وی افزود: در 28 هتل محل اقامت زائران ایرانی، درمانگاه های مرکز پزشکی حج و هلال احمر به مدت 8 ساعت و 16 ساعت فعال هستند. همچنین در سه منطقه مکه درمانگاه ۲۴ ساعته داریم و خدمات لازم را به زائران ایرانی ارائه می کنیم.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر ادامه داد: زائران بیمار در هتل محل اسکان، وجود مطب، پزشک و خدمات نوار قلب و… و در صورت نیاز به سطح بالاتر ویزیت و معاینه می شوند. از خدمات، به بیمارستان اعزام می شوند. همچنین زائران در صورت احساس نیاز به خدمات بیمارستانی می توانند به بیمارستان هلال احمر مراجعه کنند.

امسال بیش از 39 هزار و 600 زائر ایرانی در موسم حج در سرزمین وحی حضور خواهند داشت. سفر زائران ایرانی به سرزمین وحی از 23 خرداد آغاز شد و انتقال آنها به دو شهر مدینه و جده تا 22 تیرماه ادامه دارد و زائران تا 16 مرداد و آخرین روز بازگشت خواهند داشت. ذی الحجه.


انتهای پیام/