فصل 3 سریال Batwoman بریجت ریگان را به عنوان Poison Ivy اضافه می کندبریجیت ریگان راهی گاتهام می شود. NS جین ویرجین فارغ التحصیلان به CW ملحق می شوند. زن خفاشی در فصل 3 ، وی نقش شرور برجسته DC ، Poison Ivy (معروف به پاملا ایسلی) را بازی کرد.

مطابق با ضرب الاجل، ریگان در سری بعدی نقش مکرری را بر عهده می گیرد. شخصیت او دانشجوی سابق گیاه شناسی در دانشگاه گاتهام است ، هنگامی که همکارانش با سموم مختلف گیاهی آزمایش می کنند و او را به پیچک سمی تبدیل می کنند ، رویاهای او برای تغییر جهان به سمت بهتر بر باد می رود.

در خلاصه داستان شخصیت رسمی آمده است: “حتی اگر بتمن و نزدیکانش با روش های خطرناک او مخالف باشند ، پاملا از قدرت خود برای انجام آنچه که فکر می کند درست است با نیروی قدرتمندی که در رگهایش می گذرد استفاده می کند.” “اکنون که Batwoman و Batteam سالهاست به طور مثر از هیئت مدیره حذف شده اند ، Poison Ivy باید برای انتقام آماده شود.”

این اولین حضور ریگان در یک نمایش ابرقهرمانی نیست. او همچنین در سریال مارول نقش دوتی آندروود (معروف به اولین بیوه سیاه) را بازی کرد. کارتر کارگزاربه

فصل 2 با رایان وایلدر (جاویشیا لسلی) به پایان می رسد و پس از خروج کیت کین (والیس دی) از شهر در جستجوی پسر عموی از دست رفته اش ، بروس وین ، تنها زن خفاش گاتهام می شود. رایان همچنین متوجه شد که مادر تولدش در واقع زنده است ، بنابراین مشخص نیست که Poison Ivy چگونه بر سفر فصل 3 او تأثیر می گذارد.

از دیگر بازیگران جدید اعلام شده می توان به نیک کرگان در نقش مارکیز جت و ویکتوریا کاراگینا در نقش رنه مونتویا اشاره کرد. Batwoman همچنین بازیگرانی چون Rachel Skarsteen ، Megan Tandy ، Nicole Kang و Camrus Johnson است. این مجموعه توسط Berlanti Productions و با همکاری کمپانی برادران وارنر تولید می شود.

زن خفاشی پخش فصل سوم از شبکه CW در 13 اکتبر.

کجا باید تماشا کرد زن خفاشی

دیدگاهتان را بنویسید