فرگوسن به منچستریونایتد آسیب می رساند!


فرگوسن به منچستریونایتد آسیب می رساند!

کریستیانو رونالدو ماه گذشته به صراحت اعلام کرد که می خواهد منچستریونایتد را ترک کند و روز سه شنبه برای اولین بار با اریک تن هوگ ملاقات کرد.


به گزارش ایلنا، مهاجم پرتغالی به دلایل شخصی مرخصی گرفت و تور پیش فصل این باشگاه در تایلند را از دست داد و استرالیا و یونایتد در اولین بازی های تن هوگ تاثیرگذار بودند.


او روز سه شنبه به باشگاه بازگشت و به همراه ایجنتش خورخه مندس از کمپ کارینگتون بازدید کرد. رونالدو می‌خواهد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند که در اولدترافورد امکان‌پذیر نخواهد بود و می‌خواهد سال‌های پایانی دوران حرفه‌ای خود را در مبارزه برای کسب جام‌های برتر سپری کند.


حضور فرگوسن ممکن است باعث تضعیف سرمربی شود


طبق گزارش ها، الکس فرگوسن نیز از کارینگتون بازدید کرد، او در جلسه هیئت مدیره شرکت کرد که در آن مسائل غیر مرتبط با آینده رونالدو در باشگاه مورد بحث قرار گرفت.


حضور فرگوسن با مدیران جدید، و به ویژه رونالدو، ثابت بوده است، زیرا این زوج از زمان بازگشت ستاره پرتغالی به باشگاه به هم پیوسته اند.


اگرچه فرگوسن یک اسطوره باشگاه و یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های منچستریونایتد است، نفوذ او هنوز آنقدر زیاد به نظر می‌رسد که اگر در آینده رونالدو نظری داشته باشد، تن هوگ را تضعیف خواهد کرد.


مدیریت منچستریونایتد به اندازه کافی سخت است، بازآفرینی استانداردهای تعیین شده توسط فرگوسن حتی سخت تر است و حضور دائمی اسکاتلندی کار را آسان تر نمی کند.


چه او آنجا بود تا رونالدو را متقاعد کند که بماند یا نه، به نظر می رسد سایه او اغلب بر سر باشگاه آویزان است و به نظر می رسد که فشار بیشتری بر باشگاه حتی از بهترین مدیران وارد می کند.


در واقع، افرادی مانند ژوزه مورینیو و لوئیس فن خال مربیان ماهری بودند و باشگاه لزوما به آنها کمک نکرد، اما شاید آنها می توانستند کمی مفیدتر باشند. آرسنال و آرسن ونگر خیلی زود پس از جدایی این بازیکن فرانسوی از هم جدا شدند و ونگر به فرصت‌های دیگر فوتبال رفت و نقش فعلی خود را در فیفا بازی کرد.


شاید چیزی مشابه برای منچستریونایتد کارساز باشد و به مربیان اجازه دهد تا از ایده های خود به جای تکرار روش های قبلی استفاده کنند. تن هاگ، سرمربی در یک شغل جدید که در دوران حرفه ای خود با چنین چهره ها و توجهی روبرو نشده است، این آزادی را مفید خواهد یافت.


او مربی مطمئنی است، به خوبی تمرین می‌کند و تیم‌ها را می‌سازد، بنابراین ارزشش را دارد که بگذاریم او باشد و اجازه دهیم آنچه را که می‌خواهد خلق کند. شاید در دراز مدت برای منچستریونایتد خوب باشد.


انتهای پست/