فروش بلیت تعطیلی نمایش «دختران بابا آنتون»/ کاظم نظری: ادامه نمایش منوط به گفتگوی کارگردان با مسئولان بهشت ​​زهرا(س) و صندوق شهدا است.


فروش بلیت نمایش تعطیل شد

به دستور اداره کل هنرهای نمایشی، گیشه نمایش «دختران بابا آنتون» در تیویلا به کارگردانی مریم صادقی که تیزر آن در روزهای اخیر در بهشت ​​زهرا (س) خبرساز شده بود، اکران شد. بسته


به گزارش خبرنگار ایلنا، ماموران «دختر بابا آنتونظهر امروز 28 خردادماه به دستور اداره کل هنرهای نمایشی، بخش فروش بلیت اجرا در تیوا تعطیل اعلام شد.


پخش تیزرهای این برنامه در فضای مجازی در روزهای اخیر با واکنش عوامل آن مواجه شده است. با توجه به اینکه این کلیپ در میان قبرهای خالی که گفته می شود مربوط به قطعه ای از شهداست فیلمبرداری شده است برخی آن را توهین به شهدا دانسته اند. در حالی که به گفته عوامل اجرایی، پس از بررسی های انجام شده به آنها اطلاع داده شد که این قطعه متعلق به مزار شهدا نیست و یک نقشه عمومی برای قربانیان کرونا بوده است.


تهیه کننده و کارگردان «دختران بابا آنتون» (که پدر و پسر است) هم از خانواده شهدا و هم خانواده شهداست.


روز گذشته روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی در اطلاعیه ای اعلام کرد: تبلیغات طی نشده و مجوز لازم را دریافت نکرده است. در نتیجه هرگونه تلاش برای بارگذاری یا انتشار مطالب تبلیغاتی در هر رسانه بدون مجوز به هر نحوی تخلف محسوب می شود و مسئولیت قانونی این اقدام و عواقب آن بر عهده عوامل و مجریان برنامه است.


مجریان این برنامه که همگی جوان هستند می گویند که ببرها بلافاصله پس از دریافت این واکنش ها و اخطار اداره کل هنرهای نمایشی به همراه این اطلاعیه، آنها را از صفحه رسمی خود حذف کردند. این نمایش در سایت تیوال بدون اطلاعیه رسمی از سوی DG Performing Arts بسته شده است. یعنی به گفته عوامل اجرایی برنامه، تیزر این اثر با مجوز ناجی هنر و با حضور پاسدار ارتش (نگهبان بهشت ​​زهرا «س») فیلمبرداری شده است.


«کاظم نظری» در گفت وگو با ایلنا درباره این حادثه و بسته شدن سایت فروش بلیت این نمایش تاکید می کند: چون به صورت غیرمجاز فیلمی منتشر کرده اند که نه دستورالعمل مجوز دارد و نه مجوزی به ناجا، شهرداری و بهشت ​​زهرا دارد. سه روز است که می گوییم بروید با متولیان صحبت کنید. اما امروز و فردا این کار را کردند و به همین دلیل سایت تیوال موقتاً بسته است. این برنامه مشکل اجرایی ندارد و تیزری است که بدون مجوز فیلمبرداری و پخش شده که غیرقانونی است. پیرو این بحث و حل موضوع، موضوع تعطیلی بلیت فروشی در سایت تیوال نیز حل خواهد شد.


انتهای پیام/