فروشنده دارک وب به دلیل خرید و فروش مواد مخدر مجرم شناخته شدبه گفته دادستان ها ، یک فروشنده مواد مخدر در نیومکزیکو به اتهام فروش داروهای متعدد در وب تاریک در ازای ارزهای رمزنگاری شده ، روز پنجشنبه گناهکار شناخته شد.

دادستانی ایالات متحده در شرق نیویورک گفت ، گیلبرتو ملگارجو ، 27 ساله ، در دادگاه فدرال بروکلین به فروش متامفتامین ، فنتانیل ، هروئین ، LSD و MDMA در گوشه ای پنهان از اینترنت تحت عنوان “THEQUEENSHIVE” اعتراف کرد.

بروک گری ، 23 ساله ملگاریجو ماه گذشته به دلیل توطئه توزیع و نگهداری مواد مخدر غیرقانونی از طریق وب تاریک ، گناهکار شناخته شد.

این دو نفر دو سال پیش در نیومکزیکو پس از کشف اینکه پلیس از بازارهای کثیف “وال استریت مارکت” و “امپایر مارکت” برای تبلیغ کالاهای غیرقانونی تحت عنوان “THEQUEENSHIVE” استفاده می کند ، دستگیر شدند.

مقامات گفتند که حدود 100 برابر صندوق پستی پمپ بنزین منطقه آلبوکرک برای مشتریانی که پرداخت بیت کوین را از طریق یک سرویس رمزگذاری شده ارسال کرده اند ، دارو ارسال کرده است.

ری دانوانو ، مامور ویژه DEA در بیانیه ای گفت: “این تحقیقات ثابت می کند که دارک وب جایی برای مخفی شدن در تلاش های نیروی انتظامی برای نجات جان افراد ندارد.”

ژاکلین کاسولیس ، سرپرست دادستان ادنی افزود که دفتر وی “قاچاقچیان مواد مخدر را که به اپیدمی مواد مخدر کمک کرده و به جوامع ما آسیب می رسانند ، تحت تعقیب شدید قرار خواهد داد.”

به گفته دادستان ، همه فروشندگان دارک وب از آلبوکرک در حال گذراندن دوران حبس ابد در زندان های فدرال هستند.

راس اولبریخت ، که وب سایت معروف بازار سیاه Silk Road را اداره می کند ، اکنون پس از محکومیت در سال 2015 به دلیل اداره بازار زیرزمینی مواد مخدر در حال گذراندن حبس ابد است.

دیدگاهتان را بنویسید