فرمانده هوافضای ارتش با آیت الله علم هود دیدار کرد


فرمانده هوافضای ارتش با آیت الله علم هود دیدار کرد

امیر سرتیپ امیر یوسف قربانی فرمانده نیروی هوایی ارتش و فرمانده و گروه کارکنان هوانیروز مشهد با آیت الله سید احمد علم الهدی از مقامات ارشد خراسان رضوی دیدار کردند.


به گزارش ایلنا، آیت الله سید احمد علم الهدی، سخنگوی ولی فقیه و امام جمعه مشهد مقدس در دیدار با سردار سرتیپ یوسف قربانی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده نیروی هوافضای مشهد و گروه کارکنان: حضور مشهد رضا مشمول عنایات خاصه امام هشتم (ع) است زیرا افسران نیروی هوایی مانند همه کارکنان ارتش مایه مباهات و افتخار نظام هستند. و خدا را شاکریم که شخصیت های مومن و مومن در نیروهای مسلح ما قرار گرفته اند، آرام شده و کشور از آسیب مصون است.


وی فرمانده نیروی زمینی ارتش را سرمایه جهادی ملت دانست و گفت: دشمن در سال های پس از انقلاب همواره در فراز و نشیب های مختلف تلاش کرده جامعه و نظام را در نقاط آسیب پذیر قرار دهد اما امروزه چهره های درخشان و اندام تربیت شده کودکانه است. ” ملت ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره مایه دلگرمی و دلگرمی انقلابیون بوده است.


سخنگوی مقام معظم رهبری در استان خراسان رضوی گفت: شجاعت و شور مثال زدنی فرماندهان ارتش، آمیخته با اعتقاد راسخ و ایمان عمیق، توانمندی های بی نظیری را به نظام اسلامی ما بخشیده است که یادآور قدرت خداوند است. و به اهل بیت عنایت فرماید. فرماندهان ارتش با هوشمندی آمادگی رزمی و توان نظامی را با اعتقادات مذهبی تلفیق کرده و به بالاترین سطح بازدارندگی رسیده اند.


آیت الله علم الهدی تصریح کرد: هوانیروز چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران ماجراجویی ها و دشمنان پراکنده انقلاب اسلامی یکی از یگان های محوری مقابله و یک دفاع موثر ملی بود که همگان را به اخلاص و توان آن آگاه کرد. هویت اعتقادی نیروی هوایی در تاریخ انقلاب اسلامی است.


وی با تاکید بر اینکه نقش پرسنل هوایی ارتش در اوضاع سیاسی کشور بسیار موثر بوده است، تاکید کرد: تا جایی که می توان قیام افسران هوایی ارتش در 7 بهمن را نقطه عطفی در مبارزات سیاسی مردم علیه رژیم طاغوتی پهلوی دانست، باید این مسائل را به خوبی برای افسران و کارکنان جدید نیروی هوایی توضیح داد تا آنها آگاه شوند. از انقلابی تاریخچه واحد


سخنگوی مقام معظم رهبری در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه عامل اصلی بازدارندگی روحیه افسران و سربازان ما در سطوح مختلف نیروهای مسلح است، گفت: دشمن به تجهیزات نظامی و دفاعی ما توجه دارد، این بی ایمانی باعث می شود صهیونیست ها با وجود استفاده از فناوری مدرن نظامی، فرار کرده و تسلیم جنگ شوند.


آیت الله علم الهدی تصریح کرد: در زمان رژیم پهلوی هیچ کشوری در دنیا روی نیروی نظامی ارتش ایران حساب نمی کند و نمونه ای وجود دارد که متفقین در کمتر از یک هفته ایران را اشغال کردند اما پس از انقلاب ارتش مومن ما یکی از مولفه های کلیدی اقتدار سیستمی، روحیه فرمانداری افسران و فرماندهان، بازدارندگی شدیدی در برابر ماجراجویی های دشمنان ایجاد کرده است.


انتهای پیام/