فرماندار کتی هوچول ، به چپ بپیچیدشاید این اشتباه باشد که ما برای انتخاب زودهنگام فرماندار کتی هوچول برای حفظ کرسی خود در انتخابات سال آینده تشویق کنیم. با درنظر گرفتن مقدماتی ماه ژوئن ، او به نمایندگان چپ حزب دموکرات و حداقل از یک نظر چشم دوخته است.

او نه تنها شفافیت را قول داد ، بلکه تعداد واقعی مرگ و میرهای ناشی از COVID در نیویورک را نیز پذیرفت.

اما حتی در آنجا ، او عقب نشینی می کند. وزارت بهداشت او همچنان مانع از آن می شود که امپایر سنتر به آسانی درخواست آزادی اطلاعات برای داده های بیشتر COVID را برآورده کند و با احیای یک خلأ بزرگ در قانون جلسات باز ، از تأسیس با هزینه شفافیت استقبال می کند.

او دومی را پس از دستور جلسه ویژه قانونگذار ایالتی به منظور بررسی گزینه های خود برای تنظیم بنادر قانونی و تمدید مهلت تخلیه انجام داد.

به او پاسپورت می دهیم تا گلدان را جابجا کند. متأسفانه نیویورک به این پول احتیاج دارد و قانونگذار و اندرو کومو آن را در ماه مارس قانونی کرده اند. تعیین نهاد نظارتی تنها در آن زمان توسط دولت به تأخیر افتاد. کوئومو با سنا در مورد برنامه هایی برای بازنگری در رهبری اداره حمل و نقل متروپولیتن بحث و گفتگو کرد. اما چرا مشکل MTA را نیز حل نمی کنید؟ گذراندن یک آژانس بسیار مهم است. بازیگری رهبر.

با این حال ، تخلیه آنقدر شدید بود که ممنوعیت تا 15 ژانویه تمدید شد. این پانداهای خالص در هیستری بیش از حد چپ بر سر موج عظیم اخراج ها است. نتیجه (با فرض عدم حکم دادگاه) در درجه اول حفاظت از اقلیت مستأجرانی است که از ممنوعیت سوء استفاده می کنند.

در واقع ، همانطور که هوارد هاوسک در این صفحه اشاره می کند ، هوچول باید مکانیسم غیرممکن ایالت برای توزیع میلیاردها دلار یارانه های فدرال برای پرداخت اجاره و “حفظ صاحبان املاک” را تجدید نظر کند. در حالی که سایر ایالت ها ماه ها پول نقد ارائه کرده اند ، ایالت نیویورک تنها 100 میلیون دلار از 2.6 میلیارد دلار کمک خود را ارسال کرده است.

او همچنین با دیوانگی که مدرسه را مبهم می کند بازی می کند. همانطور که وی درخواست کرد ، وزارت بهداشت به همه دانش آموزان ، کارکنان و کارکنان دستور داده است که بدون توجه به وضعیت ایمن سازی از ماسک استفاده کنند.

او گفت: “اولویت اصلی من این است که بچه ها را به مدرسه برگردانم و از محیط زیست محافظت کنم تا بتوانند با خیال راحت یاد بگیرند.” اما علم بارها نشان داده است که کودکان در معرض خطر واقعی COVID-19 نیستند و احتمال انتشار آن بسیار کمتر است. این شامل دلتا نیز می شود. به همین دلیل است که انگلستان و دیگر کشورهای توسعه یافته نیازی به ماسک مدرسه ندارند. قطعاً زیر 12 سال نیست.

به نظر می رسد آنها نیازهای دانشکده را در اولویت قرار می دهند تا بچه ها. (او می توانست با بالا بردن محدودیت از سوی کنگره برای افتتاح مدارس جدید شهر ، خلاف این را ثابت کند ، اما تا کنون در این مورد سکوت کرده است.)

سپس نامزد فرماندار ستوان شد. سناتور ایالتی چپ افراطی برایان بنیامین از طرفداران بزرگ جنبش “با بودجه پلیس” است و همچنین در قلب شکست امسال در انتخابات بازرسی شهر قرار دارد.

هازل کرامپتون-هیس ، سخنگوی هوچول گفت که فرماندار خود از این جنبش حمایت نمی کند. بنابراین ، آیا او برای اصلاحات اساسی در ممنوعیت وثیقه تلاش می کند تا قضات به آنها دستور دهند که تهدیدی آشکار برای امنیت عمومی را مهار کنند؟ حتی اجازه نمی دهد قضات به ارزیابی سلامت روانی مجرمانی که مرتکب جرائمی نشده اند که واجد شرایط وثیقه هستند ، بپردازند.

این شهر به دولتی نیاز دارد که به شدت از قانونگذار بخواهد که کار درست را انجام دهد. تعداد تیراندازی های دسته جمعی امسال 5.3 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2020 افزایش یافته است. آمار NYPD نشان می دهد ، اگرچه میزان قتل نزدیک به رقم سال گذشته (299 در مقایسه با 303) است ، اما همچنان نزدیک به 40 درصد افزایش نسبت به سال 2019 دارد. حملات جنایتکار 5 درصد افزایش یافت.

اگر فرماندار هوچول می خواهد به مراتب بهتر از کوئومو باشد ، باید همان بازی چپ افراطی را متوقف کند.

دیدگاهتان را بنویسید