فرماندار هوچول کاترین گارسیا را به عنوان مدیر عملیات ایالتی منصوب کرد


فرماندار کتی هوچول ، نامزد اصلی دموکرات ها ، کاترین گارسیا را به عنوان سرپرست عملیات شهر نیویورک معرفی کرده است.

انتصاب گارسیا به عنوان اولین نامزدی که از طریق یک مبارزات انتخاباتی موفق از حکمت سیاسی سنتی سرپیچی می کند ، یک مقام آشنا و مورد اعتماد دولت شهر را به عنوان یکی از دستیاران اصلی فرماندار اضافه می کند. هوچول قبلاً شخص محلی دیگری ، سناتور ایالت هارلم ، برایان بنیامین را به عنوان معاون فرماندار انتخاب کرده است.

گارسیا پیش از این با نزدیک به 10 هزار کارمند تحت مدیریت شهردار بیل دو بلاسیو ، اداره بهداشت شهر را اداره می کرد. در طول بیماری همه گیر ، دو بلاسیو از او خواست که به عنوان “امپراتور غذا” شهر خدمت کند ، جایی که او به دلیل نظارت بر خدمات خدمت به بیش از 200 میلیون نیویورکی شناخته شد.

او نامزدی خود را برای شهرداری با معرفی خود به عنوان “حل کننده مشکلات” با سابقه خدمت به ساکنان شهر نیویورک آغاز کرد. دور اول بین او و رئیس بروکلین ، اریک آدامز ، مشخص شد. پس از شمارش تقریبی 118،000 رای غایب ، آدامز گارسیا را 1 درصد شکست داد.

پس از انتخابات ، بسیاری در مورد آینده سیاسی گارسیا تعجب کردند. در هفته های اخیر ، از تبار بروکلین متولد بروکلین به عنوان نامزد دموکرات ها برای فرمانداری به همراه شهردار دو بلاسیو ، لتیتیا جیمز دادستان کل ایالت و جومان ویلیامز صحبت شده است.

گارسیا نمی تواند بلافاصله اظهار نظر کند. اما در توییتر ، او از فرماندار برای این فرصت تشکر کرد و هیجان خود را در مورد نقش جدید ابراز کرد.

مدیر عملیات ایالتی بر همه 73 آژانس ، آژانس ها و هیئت های دولتی نظارت می کند و همچنین به عنوان رابط اجرایی اداره بندر نیویورک و نیوجرسی عمل می کند. اخیراً کلی کامینگز ، یکی از مقامات ارشد جمهوری خواهان که توسط اندرو کوئومو فرماندار سابق انتخاب شده بود ، این نقش را بر عهده گرفت.

علاوه بر انتصاب گارسیا ، هوچول روز چهارشنبه اعلام کرد که نیسا آلسینا به عنوان مشاور ویژه امداد اپیدمی منصوب شده است. آلسینا پیش از این مشاور ارشد کنترل کننده شهر نیویورک ، اسکات استرینگر بود.

هوچول در بیانیه ای گفت: “هنگامی که من هفته گذشته رسماً روی کار آمدم ، هوچول در بیانیه ای توضیح داد که مبارزه با فشار دلتا ، ارائه کمک سریع به نیویورکی ها و تغییر فرهنگ آلبانی اولویت اصلی ما بود.”به “کاترین گارسیا و نیسا آلسینا کارمندان عمومی فوق العاده و فداکار هستند. آنها می دانند چگونه به طور م effectivelyثر و حرفه ای عمل کنند و به دولت ایالت ما کمک می کند تا کار بهتری برای نیویورکی ها انجام دهد و اعتماد را به دولت ما بازگرداند.”دیدگاهتان را بنویسید