فرصت میلیونر در صنعت سلامت و تندرستی

صنعت سلامت و تندرستی صنعت تریلیون دلاری بعدی است. به عنوان یک پزشک و کارآفرین، به طور فزاینده ای از نگرانی روزافزون جامعه برای سلامتی و زندگی طولانی تر آنها آگاه می شوم. تعداد سالن های ورزشی در حال افزایش است. شما نمی توانید صبح زود یا آخر شب تلویزیون تماشا کنید بدون نگاهی به دستگاه های ورزشی که توسط افراد مشهور تبلیغ می شود.

صنعت سلامت و تندرستی باید با افزایش چاقی در جمعیت به ویژه در کودکان مقابله کند. بچه‌ها اکنون به آنجا نقل مکان کرده‌اند و ساکن شده‌اند. کانال های کابلی و بازی های ویدیویی سر به فلک کشیده اند!

همه ما درگیر رشد صنعت سلامت و تندرستی هستیم. ما یا جویای محصول/خدمت خواهیم بود یا فرصت طلب یا هر دو! خردمندان در هر دو دسته خواهند بود. پل زین پیلزر به اشتراک می گذارد که این صنعت در چند سال آینده 10 میلیون میلیونر ایجاد خواهد کرد. برای تبدیل شدن به یکی از این میلیونرها، لازم نیست فقط یک جوینده معمولی باشید. اما شما باید تجارت کنید و یک کاربر معمولی باشید. گفته می شود که فروش مستقیم/بازاریابی شبکه ای با صنعت سلامت و تندرستی ادغام شده اند تا طوفان کاملی از فرصت ها را ایجاد کنند.

افراد بیشتری از 9 تا 5 شغل خسته می شوند. این افراد ترجیح می دهند در خانه کار کنند و رویای خود را بسازند. تعداد مشاغل خانگی یا فرصت های خانگی مانند قارچ افزایش یافته است. مردم از قدرت اینترنت و تلفن برای ایجاد روابط و ساختن مشاغل خانگی و در نهایت رویای خود استفاده خواهند کرد. اینترنت و رایانه شخصی میلیون ها مشتری را به درگاه صاحب کسب و کار آورده است. اقیانوس ها مانعی برای فروش به مشتریان در چند دقیقه یا حتی چند ثانیه نیستند.

کسب و کارهای بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی (MLM) ابزاری ارزان و در دسترس برای شروع یک کسب و کار قانونی خانگی هستند. یک سیستم بازاریابی، نرم افزار، وب سایت و محصول یا خدمات با کیفیت، همگی به راحتی در دسترس شما هستند (به شرطی که شرکتی معتبر با سابقه خوب و خط تولید با کیفیت و متنوع انتخاب کنید). چندین شرکت mlm با کیفیت با محصولات بهداشتی و سلامتی با کیفیت و متنوع وجود دارد. برخی از نمونه ها عبارتند از Herbalife، Usana، Melaleuca و Cyberwize.com.

من شخصا با Cyberwize درگیر هستم. به عنوان یک پزشک و مجری تور، Cyberwize برای من مناسب است. این شرکت برای کار و مشاغل خانگی من مناسب است. Cyberwize محصولات بهداشتی و سلامتی با کیفیتی دارد و همراهی این شرکت با گالیورز سفر می تواند روی کیک باشد!

باهوش باش! از فرصت استفاده کنید و رویای خود را با ایجاد یک کسب و کار خانگی محقق کنید. شرکتی با کیفیت و معتبر به انتخاب خود انتخاب کنید و شروع کنید. طوفان عالی فرصت ها را در صنعت سلامت و تندرستی از دست ندهید. درآمد غیرفعال ایجاد کنید و زمان بیشتری را با خانواده، دوستان و کلیسا خود بگذرانید. زمان بیشتری برای سفر یا حتی شرکت در خدمات خیریه برای جامعه خود داشته باشید. میتونستم ادامه بدم اما الان میام. بیشتر در مورد این فرصت عالی.

رژیم لاغری سریع