فرانسیسکو لیندور مجبور بود در نقش قهرمان متس بازی کند.


فرانسیسکو لیندور قهرمان متس در اولین بازی از دو بازی شنبه مقابل ملی پوشان بود و این تیم را از شرمساری برد 9 بر صفر با یک بازی دو بر دو در یک بازی اضافی نجات داد تا ادامه برد آمازین ادامه پیدا کند.

لیندور که در حال حاضر با دو ضربه و دو RBI در آن روز نهم را آغاز کرده بود ، غواصی ملی پوشان Kyle Finnegan 93.7 مایل را در دومین عرشه Nationals Park منفجر کرد و در نهایت یک پیروزی 11-9 برای متس در واشنگتن رقم زد. هنگامی که مدافع مرکز شروع به دلیل فشار به همسترینگ راست در دومین ضربه ، اخراج شد ، آلبرت آلمورا جونیور که جانشین براندون نمو شد ، در دومین ضربه دروازه را با یک دونده ارواح باز کرد.

لیندور با به پایان رساندن مسابقه مارتینی 3-4 شنبه با یک RBI دو و چهار ، که شامل پرواز قربانی به مسیر هشدار در چهار و دو نوبت متس بود ، جاناتان ویلار را با نتیجه 6 بر صفر پیش برد. لیندور زمانی که ملی پوشان فاصله را به دو دور کاهش دادند ، در پرتاب ششم مرتکب اشتباه شد.

شرقی
فرانسیسکو لیندو در حال تماشای دو بازی خانگی خود در برابر ملی پوشان است.
گتی ایماژ

“[It was a] طولانی بود اما بسیار مفید بود. ” لیندور بعد از برنده شدن گفت “همیشه سرگرم کننده است زیرا بسیاری از افراد ضربه های زیادی می زنند. کمی از اشتباه من که باعث شد شروع کنم ناامید شدم [of the Nationals’ rally]به من اولین نفری هستم که دفاع می کنم و از این بابت راضی نیستم.

“خدا را شکر به خاطر گروهی که داریم. آنها آمدند تا ما را ببرند ، مرا برداشتند و به ما فرصت برد دادند.”

این هفته برای لیندور هفته ای پر رویداد بود که در ماه آوریل پس از مبادله با سرخپوستان در ماه ژانویه ، قرارداد 10 ساله و 341 میلیون دلاری با متز امضا کرد. این بازیکن 27 ساله اخیراً مجبور شد از خاویر بائز به دلیل یک حرکت شست بالا برای تحقیر هواداران عذرخواهی کند. این حرکت توسط استیو کوهن مالک به طور علنی مورد انتقاد قرار گرفته و “غیرقابل قبول” است.

از آن زمان ، لیندور در 14 سالگی چهار نفره با دو نفره ، RBI و شنبه بعد از ظهر در خانه اجرا می شود.

لیندور که چهار بار All-Star بود ، در اولین فصل حضورش در Flushing عملکرد بسیار پایینی داشت. در 98 بازی با متس ، او در رکورد پایین ترین سطح حرفه ای خود قرار گرفت .224 و 12 رانندگی خانگی با درصد پایه 0.313. این فقط چهار برابر بیشتر از موارد ثبت شده در فصل 2020 است که به دلیل همه گیری در کلیولند کوتاه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید