فرانسیسکو لیندور بهترین امید متس برای پلی آف است


آوریل گذشته ، فرانسیسکو لیندور موافقت کرد با متس در واشنگتن دی سی ازدواج کند. او مطلع شد که به او پیشنهاد 341 میلیون دلار تمدید برای 10 سال در اتاق هتل داده شده است. لیندور به ثروتمندترین قدم کوتاه تاریخ تبدیل شد و امیدوار بود بتواند با پرش به استخر در خانه جشن بگیرد.

در عوض ، لیندور شروع به جیغ کشیدن کرد و از توصیه پدرش چشم پوشی کرد ، کسی که او را در مورد هیاهویی که باعث ناراحتی مهمانان هتل همسایه می شد ، نادیده گرفت. او آن را به شرط بندی در قرعه کشی پاوربال تشبیه کرد و هواداران مضطرب متس در همه جا فکر می کردند که درآمد آن را به اشتراک می گذارند.

آن طرفداران زمان بهتری را در مدت پنج ماه گذراندند و احساس کردند یک بار دیگر احساس مکیدن کردند.

دو خانه بزرگ در 9 نوبت متوالی در واشنگتن ، جایی که همه چیز در آنجا شروع شد ، داستان بلند مدت را تغییر نمی دهد. در میان چیزهای دیگر ، لیندور تحت فشار قرار گرفت و توسط احمق رزاریو کوتاه کار ، که متس او را به کلیولند فرستاد ، ضربه خورد. بله ، لیندور یکی از اصلی ترین دلایلی است که متس در شرق NL سوم است.

اما با اخراج براندون نیمو ، او یکی از اصلی ترین دلایلی است که باعث می شود متس با وجود 3 ¹/2 بازی در آتلانتا و فیلادلفیا در این فاصله همچنان شماره یک باشد. لیندور یک ستاره چهار بار است که ثابت کرده است می تواند راه حلی برای مشکلاتی باشد که در تعطیلات آخر هفته ایجاد کرده است.

در اولین بازی شنبه سر دو نفره ، لیندور سه ضربه و چهار RBI با دو بازی دو نفره در دو نوبت سریع انجام داد و از تجزیه بزرگترین سقوط تک بازی در تاریخ حق رای دادن جلوگیری کرد. در غیر این صورت به عنوان نهم شناخته می شود. متس ها 9 بر صفر مقابل ملی پوشان پیش افتادند و توقف کوتاه آنها آنها را از فاجعه ای نجات داد که می توانست به پیشنهاد پس از فصل آنها صدمات جبران ناپذیری وارد کند.

بنابراین شما 341 میلیون دلار به مردم پرداخت می کنید.

فرانسیسکو لیندور
فرانسیسکو لیندو روز یکشنبه در خانه به مصاف ملی پوشان می رود.
AP

روز یکشنبه ، دوباره به لیندور یادآوری شد که چرا استیو کوهن ، کارمند صندوق سرمایه گذاری ، لیندور 27 ساله را تا زمانی که پیر و خاکستری نشده بود ، زندانی نکرد. متس ها در انتهای نهم از موقعیت ناپایدار 7-6 برخوردار بودند که لیندور با شلیک اولین زمین آستین وث ، یک منحنی ، بر روی دیواری در میدان مرکزی 413 فوت از پایه اصلی ، ضربه را پیش برد. هم تیمی های لیندور از او پیروی کردند و پنج ران دیگر ، از جمله چهار در گرند اسلم کوین پیلر ، برای 13-6 گذشته ، هشتم از نه بازی گذشته متس ، اضافه کردند.

بنابراین شما 341 میلیون دلار به مردم پرداخت می کنید.

“او فرانسیسکو لیندور است ، می دانی؟” خاویر بایز بعدا گفت: “او باید او را انجام دهد. … او فقط به بازی نیاز دارد تا به سراغ او بیاید و خودش باشد. سپس همه چیز آنطور که برای او مناسب است پیش می رود. “

Baez همچنین یک روز سخت را با دویدن در خانه داشت ، چهار در چهار. وقتی او یکشنبه گذشته فاش کرد که حرکت شست پایین (ایجاد شده توسط لیندور و ستون) سرزنش برای هواداران هوادار بود ، متس در راه سقوط به نظر می رسید. بازداشت متعاقباً مامور جنرال موتورز زک اسکات به اتهامات DUI از این مفهوم برای هیچکس سوء استفاده نکرد.

اما Baez ، Lindor و Pillar از همه مهمتر پاسخ دادند: درجا. و کسانی که سریع اشاره می کنند که متس بر ملی پوشان پیروز شد و مارلین ها باید به یاد داشته باشند که شجاعان نیز همین کار را کردند. شما باید تیمی را که برای پیروزی نیاز دارید شکست دهید. اگر یانکی ها در بالتیمور با این همه باخت به یک بازی با کارت وحشی در Fenway و نه برانکس دست پیدا کنند ، ممکن است در اکتبر چند بار تکرار شود.

متس
فرانسیسکو لیندور یکشنبه در خانه جشن می گیرد.
گتی ایماژ

با توجه به اینکه آنها هنوز هر کدام سه بازی مقابل آتلانتا و فیلادلفیا انجام می دهند ، متس ها اکنون نیم روز دیگر برای کنترل سرنوشت خود فرصت دارند. اگر لیندور ماه گذشته در سطح اول استار بازی کند ، چگونه بر شانس متس برای قهرمانی در لیگ تأثیر می گذارد؟

پیلار گفت: “به طور چشمگیری افزایش می یابد.” او یکی از بهترین بازیکنان جهان است. “

لیندور شروع دردناکی کندی برای متس داشت. او با جف مک نیل و موش یا راکون شرم آور درگیر شد. او دچار آسیب مورب شد که بیش از پنج هفته پس از پرس و پرس از دست رفت. اکنون فرصتی برای جبران زمان از دست رفته است.

لوئیس روخاس ، سرمربی تیم ملی گفت که بازی خانگی روز یکشنبه از سمت راست از دست نمی رود و لیندور به قدرت خود در بیشترین قسمت میدان اعتقاد دارد. روهاس با انجام این کار گفت: “او می تواند زمین را بیشتر ببیند. مانند امروز دوبار راه می رود و به فرانسیسکو لیندور که همه می شناسیم برمی گردد.”

متس در 25 بازی اخیر خود به فرانسیسکو لیندور نیاز دارد که تا سال 2031 تمدید شده است. این بهترین شانس آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید