فراخوان واحد فناوری افرامان منتشر شد


فراخوان واحد فناوری افرامان منتشر شد

واحد فناوری افرامان، واقع در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر، فراخوان خود را منتشر کرده است.


به گزارش ایلنا، واحد فناوری افرامان در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر در نظر دارد محصولات هنرهای نمایشی از جمله اجرای آنلاین و تعاملی برای کودکان و نوجوانان، نمایشنامه خوانی، نمایش های مختلف داستانی، اجرای تئاتر و تولید موسیقی و ترانه را عرضه کند. به گزارش موسسه روابط عمومی و تولید افرامان، ویژه کودکان و نوجوانان و سپس عرضه و فروش این محصولات به عموم مردم.


هنرمندان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقه مندان می توانند ایده ها و طرح های خود را با توجه به موضوع کودک و نوجوان در دو بخش کلی شرکت کنندگان، دانشجویان و فارغ التحصیلان به دفتر یا آدرس ایمیل معاونت فناوری افرامانا ارسال کنند تا در آماده سازی همکاری کنند. . ، که محصولات این هسته را تولید و عرضه می کند. کردن.


تمامی شرکت کنندگان و علاقه مندانی که مایل به همکاری با این واحد فناور هستند، ایده ها و طرح های خود، نمایشنامه، ترانه سرایی، قصه گویی و اعلام همکاری (ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان) در زمینه های نمایشنامه نویسی، کارگردانی، طراحی صحنه و لباس، بازیگری، موسیقی، صحنه را خواهند داشت. طراحی، موسیقی، ترانه سرایی، قصه گویی، بازاریابی، تحقیق، تولید و فروش و همچنین شکل همکاری آنها خیابان ولی عصر قبل از خیابان رشت. تقاطع، جنب دانشکده هنرهای کاربردی، مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه امیرکبیر یا ایمیل @ aframanaa به gmail.com ارسال و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 664888859 – 09214395707 تماس بگیرید.


نتایج مصاحبه حضوری ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان پس از بررسی طرح ها و فرم های ارسالی در تاریخ 18 تیر 1401 اعلام خواهد شد.


شایان ذکر است کلیه شرکت کنندگان و علاقه مندان تا روز شنبه مورخ 10 تیر 1401 فرصت دارند طرح ها و ایده ها، پیشنهادات مکتوب و فرم همکاری خود را به آدرس فوق ارسال نمایند.


انتهای پیام/