فراخوان دومین اکران جشنواره فیلم «زمین» منتشر شد


فراخوان دومین جشنواره فیلم منتشر شد

فراخوان دومین جشنواره «زیمین» با موضوع محوری اقتصاد پایدار در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی منتشر شد. آخرین مهلت شرکت در این جشنواره که امسال از 16 تا 22 مهرماه برگزار می شود، 3 شهریور 1401 اعلام شده است.


به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی جشنواره، فراخوان دومین جشنواره «زمین» با موضوع محوری اقتصاد پایدار و با هدف شناسایی فیلم های اصلی مرتبط با توسعه پایدار و نمایش آنها به منظور افزایش آگاهی و آگاهی عمومی منتشر شد. فرهنگ در این زمینه


دومین دوره جشنواره «زمین» که در آن آثار خلق شده بین سال های 1398 تا 1401 پذیرفته می شود، در دو بخش رقابتی و غیر مسابقه ای برگزار می شود.


بخش رقابتی این رویداد شامل شش مورد فیلم داستانی بلند و کوتاه و مستند بلند و کوتاه به ترتیب بالای 40 دقیقه و کمتر از 40 دقیقه و فیلم و کلیپ آموزشی و انیمیشن بلند رایگان و نسخه ای از فیلم‌های برگزیده نهایی باید با فرمت‌های MP4، AVI، MOV و با کیفیت‌های FHD، HD یا 4K به دبیرخانه جشنواره ارسال شوند.


در بخش ساید بای ساید و غیر رقابتی دومین دوره جشنواره «زمین» نشست های تخصصی و کارگاه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی مرتبط با موضوع و فیلم های جشنواره برگزار می شود. کلیپ ها و فیلم های مرتبط با موضوع جشنواره نمایش داده می شود. موضوع اصلی و محوری جشنواره در این بخش به شناسایی، ارائه و تجلیل از فعالیت ها و طرح های موفق و موثر همکاری سمن ها و جوامع محلی در زمینه توسعه پایدار می پردازیم. اجرای و ایجاد کمپین های تبلیغاتی مشارکتی و مردمی مرتبط با توسعه پایدار به ویژه در سطح خانه و خانواده نیمی دیگر از دومین دوره جشنواره «زیمین» و اقدامی غیر رقابتی است.


آثار ارسالی به بخش مسابقه جشنواره به مدیریت اجرایی جشنواره که آدرس آن در سایت رسمی رویداد www. zaminfestival. org برای حمل و نقل گنجانده شده است.


معاونت اجرایی جشنواره همچنین آماده دریافت مدارک متقاضی بخش «محمد تقی فرور» است که به پاس قدردانی از بیش از نیم قرن تلاش ملی و جهانی وی در زمینه توسعه پایدار و مشارکتی ایجاد شده است. جوامع محلی و محلی و همچنین بخش های پروژه ها و فعالیت های موفق و موثر برای برندگان جایزه مشارکت سمانه و جوامع محلی در زمینه توسعه پایدار اعطا خواهد شد.


شرایط کامل پذیرش آثار در آیین نامه جشنواره ذکر شده و در سایت ویژه جشنواره «زیمین» موجود است.


دومین دوره جشنواره «زمین» از ساعت 16 تا 22 در مهر 1401 برگزار می شود و طی آن فیلم های برتر در بخش های مختلف مسابقه معرفی و از سازندگان آنها تجلیل می شود.


انتهای پست/