فراخوان اولین جشنواره نمایش های چند رسانه ای میراث فرهنگی


فراخوان اولین جشنواره نمایش های چند رسانه ای میراث فرهنگی

فراخوان اولین جشنواره فرهنگ چند رسانه ای و تولیدات فرهنگی توسط وزارت میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی و با همکاری استاندار یزد منتشر شد.


به گزارش ایلنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نخستین جشنواره چندفرهنگی رسانه فرهنگی با بخش های رادیویی (ناب، رادیویی، مستند رادیویی، مستند گزارشی و PSA، فیلم و تلویزیون). ) فیلم کوتاه، فیلم بلند، سریال، انیمیشن و عروسک، مستند، کلیپ و موزیک ویدیو و فضای مجازی، تولیدات کوتاه کاربران (عکس، ویدیو، کلیپ، موزیک ویدیو، ویدیو کوتاه و موشن گرافیک).


آثار ارسالی باید ارائه دهنده میراث فرهنگی ملی و مرتبط با میراث فرهنگی به صورت مناسب، مستقیم یا غیرمستقیم و حداقل میراث فرهنگی ملموس (ساختمان ها و مجموعه های تاریخی، محوطه های تاریخی و باستانی، شهرها و روستاهای تاریخی، مدرن و معاصر باشند. میراث معماری، میراث صنعتی). اموال تاریخی و فرهنگی یا مکان‌های میراث فرهنگی ناملموس، آداب و رسوم، آیین‌ها، سنت‌ها، سبک زندگی، جشنواره‌ها، رویدادهای مذهبی و محلی، زبان، گویش و اصطلاحات، هنرهای نمایشی، دانش و مهارت‌های بومی و اکوسیستم‌های محلی، هنرها و صنایع دستی. سطوح قومی، محلی، منطقه ای و ملی را شامل می شود.


علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا 15 شهریور 1401 به آدرس ایمیل mail [email protected] ارسال کنند. است و یا دبیرخانه جشنواره را به آدرس تهران، خیابان فردوسی شمالی، خیابان شهید تقوی، نبش کوچه مهنا، پلاک 13، طبقه دوم، کد پستی 1145686314 و صندوق پستی 11155693 ارسال نمایید.


انتهای پست/