غفوری: دستبند چند هزار میلیاردی استقلال را تغییر نمی دهم / همچنان به تمدید قرارداد امیدوار هستم


غفوری: دستبند چند هزار میلیاردی استقلال را تغییر نمی دهم / همچنان به تمدید قرارداد امیدوار هستم

کاپیتان استقلال تهران از احتمال تمدید قرارداد با این باشگاه صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، وریا گفوری در رابطه با معرفی سرمربی جدید تیم استقلال تهران اظهار کرد: واقعیت این است که خوشحالم که بالاخره استقلال توانست سرمربی خود را پیدا کند. یک مربی حرفه ای با رزومه امیدوارم موفق شوند. دیروز با ناراحتی حرفی زدم و فکر نمی کنم اصلا ضبط شود اما واقعیت این است که تا کنون با من تماسی گرفته نشده و بارها سعی کردم تماس بگیرم اما به نظر می رسد اتفاق خیلی مثبتی نیفتاده است. نمیدونم چطوری توضیح بدم این توضیح را می دهم چون بعداً می شود از آن سوء استفاده کرد اما من با استقلال اختلاف مالی ندارم و نخواهم کرد. لباس های او برای من ارزشمند است و دستبندهایی را که می پوشم با هزاران میلیارد عوض نمی کنم. امیدوارم اتفاقی که برای کاپیتان های استقلال افتاد تبدیل به یک سنت شود و برای من رخ ندهد.


وی ادامه داد: اگر می بینید کاپیتان های استقلال همیشه با روحیه بد تیم را ترک کرده اند مثل آقایان جباری، منتظری و امیرحسین صادقی و خود آقای رحمتی. امیدوارم با توجه به کاری که با آقای آجورلو دارم و مدیریت قوی ای که در یک فصل داشته ایم، این اتفاق برای استقلال رخ ندهد. آنها باید به بهترین برنامه ممکن فکر کنند و اتفاقات خوبی رخ دهد.


گفور با بیان اینکه فکر نمی کنم این تاخیر به دلیل انتخاب سرمربی جدید باشد، گفت: فرصت وجود دارد و من دیدم و می دانم که قراردادهایی بسته شده و با بچه ها تماس گرفته شده است. برای من اتفاق نمی افتد.” من اطلاع کافی ندارم که قطعاً مربی از خارج از ایران آمده است، قطعاً باشگاه به شناخت بازیکنان کمک می کند تا بتواند تیمش را انتخاب کند.


غفوری افزود: نمی خواهم بدبین باشم. هنوز هم امیدوارم اگر خدا بخواهد بتوانم به استقلال ادامه دهم و در روزهای آینده شاهد اتفاقات خوبی باشم. یک تماس 30 ثانیه ای می تواند تمام این سوء تفاهم ها را برطرف کند.


آیا با تیم دیگری صحبت کرده اید؟ گفور در پاسخ به این سوال گفت: همیشه برنامه وجود دارد اما استقلال همیشه در اولویت بوده و چیزی که دوست دارم استقلال بازی و خداحافظی از فوتبال است. همانطور که در بازی پایانی لیگ هم اشاره کردم، اگر فاکتوری را دوست نداشته باشم، اینجا بازی می کنم و خداحافظی می کنم.


وی ادامه داد: متأسفانه در چند روز اخیر حاشیه هایی برای کردستان با واو نوشته ام، فقط می خواهم به کسانی که سوء استفاده می کنند بگویم. می خواهم بگویم من خائن و تجزیه طلب نیستم، روحی دارم که هزاران بار فدای ایران کرده ام. قلب سه رنگ ایران عزیز را لمس کرده بودم. هنوز هم می گویم یک روح دارم که هزاران بار فدای ایران شده ام.


انتهای پیام/