عکسها نقاط سیاه را در آب نزدیک سکو نفتی خلیج پس از ایدا نشان می دهد.


پورت پوچون ، لس آنجلس – تصاویر بررسی هوایی که روز چهارشنبه توسط اداره ملی اقیانوسیه و جوی منتشر شده و توسط آسوشیتدپرس بررسی شده است نشان می دهد که ظاهری تکه تکه از آنچه به نظر می رسد یک کیلومتر فیلم نفت در نزدیکی دکل دریایی در خلیج مکزیک است. بعد از طوفان ایدا. من با شما هستم به

تصاویر دولتی یک تاسیسات بندری لوئیزیانا ، پالایشگاه و کارخانه کشتی سازی در مسیر طوفان را نشان می دهد ، به همراه عکس های اضافی که AP از یک هلیکوپتر در روز سه شنبه گرفته است. در اینجا ، نور رنگین کمانی معمولی نشت نفت و سوخت را می توان در آب خلیج و خلیج مشاهده کرد. به

نهادهای نظارتی ایالتی و فدرال روز چهارشنبه اعلام کردند که به دلیل شرایط دشوار در منطقه فاجعه نمی توان به منطقه آسیب دیده رسید.

عکس NOAA یک لکه نفت سیاه را نشان می دهد که در خلیج در نزدیکی یک دکل بزرگ با نام Enterprise Offshore Drilling روی صفحه فرود هلیکوپتر شناور است. این شرکت مستقر در هوستون روز چهارشنبه بلافاصله به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن یا ایمیل پاسخ نداد.

عکس های هوایی گرفته شده توسط NOAA روز سه شنبه سیل شدید را در پالایشگاه عظیم فیلیپس 66 Alliance در امتداد سواحل رودخانه می سی سی پی در جنوب نیواورلئان نشان می دهد. در برخی از بخشهای پالایشگاه ، آب منتهی به رودخانه رنگین کمانی است.

برناردو فالاس ، سخنگوی فیلیپس 66 روز دوشنبه در واکنش به گزارش خرابی سطح در نزدیکی پالایشگاه گفت: “مقداری آب در پالایشگاه وجود داشت.” وقتی در مورد خطرات احتمالی زیست محیطی در تاسیسات روز سه شنبه پرسیده شد ، فالاس در بیانیه ای در وب سایت شرکت به خبرنگاران گفت که “برای اطمینان از ایمنی و رفاه کارکنان و جوامع اطراف” پاسخ می دهد.

پس از اینکه AP روز چهارشنبه عکس هایی را به فیلیپس 66 ارسال کرد که سیل گسترده پالایشگاه و نفت زیر آب را نشان می داد ، Fallas در ایمیلی گفت که این شرکت “درخشش ناشناخته ای را در برخی از مناطق سیل زده پالایشگاه اتحاد کشف کرد.” وجود دارد.

فالاس عصر چهارشنبه گفت: “در حال حاضر ، ظاهراً درخشش در محل پالایشگاه ثابت شده است.” “تیم نظافت در محل است. به محض کشف این حادثه ، به نهاد نظارتی مربوطه گزارش شد. “

شما یک دکل بزرگ با برچسب Enterprise Offshore Drilling را مشاهده خواهید کرد.
مقامات سازمان حفاظت محیط زیست روز چهارشنبه گفتند که از نشتی که نیاز به پاسخ فدرال دارد ، اطلاع ندارند.
NOAA از طریق AP

فالاس بلافاصله در مورد اینکه آیا نشتی پس از ارسال تصویر شرکت از چهار ساعت پیش توسط AP گزارش شده است یا خیر ، واکنش نشان نداد.

فیلیپس پالایشگاه Alliance را هفته گذشته قبل از طوفان به دلیل شرایط بد بازار برای فروش قرار داد.

هفت پالایشگاه لوئیزیانا روز چهارشنبه تعطیل شد. به گفته وزارت انرژی ایالات متحده ، مجموعاً آنها 9 درصد از کل ظرفیت پالایش ایالات متحده را تشکیل می دهند. برخی از پالایشگاه های رودخانه می سی سی پی گزارش داده اند که به دلیل شکستن بارج در طول طوفان ، اسکله های آنها آسیب دیده است.

جنیا دورانت ، سخنگوی آژانس حفاظت از محیط زیست روز چهارشنبه گفت که طوفان درجه 4 در بندر فورچون با وزش باد 240 مایل در ساعت (240 کیلومتر در ساعت) در روز یکشنبه به زمین نشست و گزارش نشت جدی یا سایر تهدیدات زیست محیطی را اعلام کرد.

سه روز پس از طوفان ، دورانت روز چهارشنبه گفت کارکنان EPA هنوز در منطقه ویران شده جنوب نیواورلئان اعزام نشده اند. دورانت در پاسخ به این س ifال که آیا کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست عکس های هوایی گرفته شده توسط هواپیماهای فدرال در منطقه فاجعه را بررسی کرده اند یا نه ، گفت که این تصاویر در اختیار آژانس قرار نگرفته است.

آسیب به تاسیسات اسکله کشتی در پورت پوچون ، لس آنجلس در سه شنبه 31 اوت 2021 پس از طوفان ایدا قابل مشاهده است.
آسیب به تاسیسات اسکله کشتی در پورت پوچون ، لس آنجلس در سه شنبه 31 اوت 2021 پس از طوفان ایدا قابل مشاهده است.
عکاسی AP/جرالد هربرت

تصاویر هوایی مورد بررسی AP به راحتی در وب سایت NOAA در دسترس عموم قرار می گیرد.

نیک کنگر ، سخنگوی گارد ساحلی ایالات متحده گفت خط تلفن مرکز ملی واکنش گارد ساحلی ایالات متحده 26 تماس دریافت کرده است که پس از ارسال تصاویری از لکه نفت به EPA در روز چهارشنبه ، نشت یا نشتی از مناطق طوفانی گزارش شده است. اطمینان از پاسخ EPA

کانگر گفت که نشت یا شخص یا سازمان مسئول نشت باید هنگامی که مبلغ به حد تعیین شده فدرال برسد ، دولت فدرال را مطلع کند.

AP همچنین عکسهای شفافی را به بخش منابع طبیعی لوئیزیانا ، که حفاری دریایی در آبهای ایالت را تنظیم می کند ، ارائه کرد. سخنگوی پاتریک کرجس تأیید کرد که مقامات گزارش غیررسمی از درخشش نفت در آبهای جنوب پورت فاچون دریافت کرده اند ، اما گفت که نهادهای نظارتی “هنوز قادر به خروج از آنجا” نیستند.

تنظیم کننده های محیط زیست ایالتی و فدرال گفتند که واکنش اضطراری به ایدا با مسدود شدن جاده ها ، پل های از دست رفته ، قطع برق و کمبود ارتباط مختل شده است. در اکثر مناطق ، خدمات تلفن ثابت و تلفن همراه روز چهارشنبه آفلاین بود.

آب فراوان پس از طوفان ایدا ، Tom's Marine & Salvage را در براتاریا ، لس آنجلس پوشانده است.
آب سیل پس از طوفان ایدا در حال پوشاندن Tom’s Marine & Salvage در باراتاریا ، لس آنجلس است.
NOAA از طریق AP

کورژ در ایمیلی نوشت: “من فکر می کنم اکثر سازمانها در حال حاضر در” مه جنگ “هستند که به مکانهای بیشتری نسبت به ما نیاز دارد.” پاسخ دادن به شرایط کنونی کار آسانی نیست. “

پورت فورچون که مستقیماً تحت تأثیر طوفان قرار گرفته ، مرکز اصلی خدمات صدها دکل نفت و گاز است. این بندر همچنین پایانه ها و خطوط لوله نفت را در خود جای داده است که حدود 90 درصد از تولید نفت و گاز خلیج فارس را تشکیل می دهند.

عکس های گرفته شده توسط AP از یک هلیکوپتر واگذار شده در روز سه شنبه و تصاویر NOAA نشان می دهد که خسارات زیادی به تاسیسات عظیم وارد شده است ، از جمله یک کشتی غرق شده ، سازه های فروریخته و بیش از دوازده مخزن ذخیره سوخت بزرگ واژگون.

باد آیدا با یک گردباد EF3 قابل مقایسه بود ، سقف یک ساختمان بزرگ آهنی را در بندر جدا کرد و تیرهای فلزی را برانداز کرد. کامیون ها ، جرثقیل ها و ظروف حمل و نقل در انبوهی از شمع ها انباشته شده است.

Chett Chiasson ، مدیر اجرایی کمیسیون بندر Greater Lafourche اواخر سه شنبه به AP گفت که شرکت های مستقر در Port Fourchon وارد مرحله بهبودی طولانی می شوند. وی گفت که اولویت های اصلی وی پاکسازی جاده ها و حذف کشتی های غرق شده است تا قایق ها بتوانند با خیال راحت در بندر حرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید