عمارت لس آنجلس به دادگاه سقوط می کند


یک عمارت بزرگ لس آنجلس ، که گران ترین خانه آمریکا محسوب می شود ، پس از آنکه صاحبان آن بیش از 165 میلیون دلار بدهی خود را نپذیرفتند ، به دادگاه رفت.

بر اساس اسناد و مدارک ، محوطه ای به ارتفاع 105000 فوت مربع به ارتفاع تپه معروف به “The One” در مجلل مجلل Bel Air توسط دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس به دادگاه آورده شده است.

به گزارش CNBC ، توسعه دهنده پر زرق و برق املاک و مستغلات نیل نیامی “The One” را در سال 2012 خریداری کرد و اغلب املاک را به عنوان “مأموریت مادام العمر” خود معرفی می کرد.

انتظار می رفت که این ملک به اندازه 500 میلیون دلار در سال 2017 وارد بازار شود ، اما این عمارت از تأخیر و مشکلات مالی رنج می برد.

این عمارت یک چهارم مایل در امتداد جاده Stradella در Bel Air واقع شده است. دارای 9 اتاق خواب ، آشپزخانه های متعدد ، کلوپ شبانه مخصوص خود ، 4 کوچه بولینگ ، آرایشگاه ، سالن بدنسازی ، سالن نمایش 50 نفره ، پیست دویدن ، گاراژ زیرزمین با ظرفیت 50 ماشین و 2 صفحه گردان اتوماتیک.

صاحب ملکی به نام نیل نیامی "یکی از" پس از تکمیل ، ارزش آن 500 میلیون دلار خواهد بود.
صاحب ملک به نام “The One” ، نیل نیامی ، هنگام تکمیل 500 میلیون دلار ارزش دارد.
عکس سهام علامی

همچنین دارای چندین استخر ، جکوزی و خندقی است که خانه را احاطه کرده است. سوئیت اتاق خواب اصلی به تنهایی 4000 فوت مربع است.

تمام درها و سرویس های بهداشتی خانه برقی هستند و نیامی گفت که قبلا می خواسته “اتاق چتر دریایی” بسازد اما این خانه بسیار گران است.

ساخت و ساز One در کالیفرنیا در زمانی آغاز شد که بازار خانه های بزرگ برای میلیاردرها در حال شکوفایی بود. با این حال ، رونق ساخت و ساز باعث عرضه بیش از حد چنین خانه هایی شد و باعث شد قیمت ها از قله آنها کاهش یابد.

نیل نیامی و ساختمان بیش از 1 میلیون دلار مالیات و بدهی معوق از شرکت های بتنی ، تهویه مطبوع و ابزار دارد.
نیل نیامی و املاک و مستغلات او بیش از 1 میلیون دلار مالیات و بدهی معوق از یک شرکت بتنی ، تهویه مطبوع و ابزار دارد.
عکس سهام علامی

اگرچه قیمت ها کاهش یافته است ، اما نیامی برنامه هایی را برای ساختن بزرگترین عمارت پیش کشیده است. او و LLC وابسته به او ، Crestlloyd ، در نهایت بیش از 165 میلیون دلار برای ایجاد و فروش “One” وام گرفتند.

Hankey Capital که توسط میلیاردر لس آنجلس تأسیس شده است ، با بیش از 115 میلیون دلار وام برای این ملک بزرگترین وام دهنده است.

هولدینگ اوراق بهادار یوگی ، به رهبری جوزف انگلانوف ، که پزشک را به سرمایه گذار املاک تبدیل کرد ، در پروژه هایی با ارزش بیش از 36 میلیون دلار مشارکت دارد. و دو شرکت دیگر ، Inferno Realty و Maybach Corporation Holdings ، هر کدام حدود 7 میلیون دلار وام دادند.

به دلیل دارا بودن مساحت 105000 فوت مربع در بالای تپه معروف است "یک ،" وقتی نیامی در بل ایر مجلل به بدهی هنگفتی سقوط کرد ، توسط دادگاه عالی لس آنجلس به مدیریت دادگاه سقوط کرد.
املاک 105000 فوت مربعی در بالای تپه معروف به “The One” در بل ایر مجلل پس از آنکه نیامی بدهی هنگفتی را پذیرفت ، توسط دادگاه عالی لس آنجلس به دادگاه گذاشته شد.
یک بلر

این ملک همچنین بیش از 1 میلیون دلار مالیات و بدهی از شرکت های بتنی ، تهویه مطبوع و ابزار دارد.

هانکی در ماه مارس با اخطار پیش فرض به نیامی ضربه زد و تا ماه ژوئیه دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس دستور داد تا اموال تحت بازداشت قرار بگیرند و آن را در دست مدیریت تد لاینز قرار دهد ، که آن را برای فروش آماده می کند. به

ذینفع ، Lanes ، عنوان و مسئولیت های ملک را بر عهده نمی گیرد ، بلکه خانه را می فروشد تا کار نهایی مورد نیاز خانه را تکمیل کند ، طلبکاران ملک را تعیین کند و وام دهنده را پس دهد.

لنز به CNBC گفت: “ما می خواهیم خانه تکمیل شود ، گواهی سکونت اعطا شود و فروش منظمی که ارزش را به حداکثر برساند.” “امید است که بازدهی کافی از فروش برای تأمین اعتبار طلبکاران تضمین شده و بدون امنیت و اجازه دادن به سرمایه برای تأمین ارزش وجود داشته باشد.”

قیمت خانه و زمان فروش هنوز مشخص نشده است. “

Lanes می گوید: “این یک دارایی است که قیمت گذاری آن آسان نیست.” “واقعاً بی نظیر است.”

دیدگاهتان را بنویسید