عقب نشینی یوگا کاستاریکا – یک زندگی خالص داشته باشید

ترکیب یک استراحتگاه یوگا با سفر به کاستاریکا، یک مکان زیبا در طبیعت دستور العملی عالی برای کمک به آرامش، شارژ و تجدید قوا است. کاستاریکا به دلیل زیبایی طبیعی و تنوع زیستی، فعالیت‌های فضای باز و ماجراجویی‌ها، و نگرش و حال و هوای مثبت و شاد، پورا ویدا، به عنوان مقصدی برای استراحت‌های یوگا بسیار محبوب شده است!

Pura Vida به معنای “زندگی ناب” است و به طور مرتب در کاستاریکا توسط مردم محلی به جای گفتن سلام، خداحافظ، تشکر و غیره استفاده می شود. اساساً به این معنی است که “همه چیز عالی است و زندگی خوب است”. چه روش عالی برای زندگی هر روز! این نگرش مثبت، پورا ویدا، بسیار نزدیک با فلسفه یوگا، مانند شاد بودن و راضی بودن به آنچه هست، و زندگی واقعی و هدفمند زندگی می کند. یکی از اعمال معنوی یوگا که هشت اندام یوگا را تشکیل می دهد به نام ساوچا در لغت به معنای پاکی است. این شامل پاکی، پاکیزگی و شفافیت ذهن، گفتار و بدن، بدن بیرونی و ذهن درونی است.یوگی ها همه در مورد داشتن یک زندگی پاک هستند!

کاستاریکا که «شادترین کشور جهان» نام دارد، اشتیاق به آزادی، دموکراسی و برابری دارد. این فرهنگ الهام بخش و مترقی، گردشگران و مسافران زیادی و البته یوگی ها را به خود جذب می کند. هدف نهایی یوگا رسیدن به روشنگری است که آزادی از همه رنج ها و یافتن آرامش و شادی درونی است. چه جایی بهتر از شادترین کشور جهان برای تمرین یوگا و ادامه سفر به سمت این مکان ناب آرامش و شادی.

در طول یک دوره استراحت یوگا، اغلب دو تمرین یوگا در روز وجود دارد. اول صبح قبل از صبحانه، زیرا معمولاً توصیه می‌شود پس از بیدار شدن و قبل از غذا خوردن، یوگا و اوایل عصر قبل یا بعد از شام انجام دهید. این باعث می شود زمان آزاد زیادی در طول روز، چه برای خود اندیشی، مدیتیشن، یا برای کاوش در کشور زیبا و استفاده از همه فعالیت ها و ماجراجویی های سرگرم کننده در فضای باز باقی بماند.

کاستاریکا با بسیاری از مناطق ریزاقلیمی مختلف و بیشترین تراکم تنوع زیستی گونه ها در جهان، چیزی برای همه دارد. می‌توانید جنگل‌های بارانی و جنگل‌های سرسبز با میزان بارندگی بالا و پوشش گیاهی زنده فراوان را کاوش کنید یا در جنگل ابری گرم و خشک به گشت و گذار در جنگل بپردازید. کاستاریکا به خاطر زیپ لاین سایبان معروف است، جایی که شما به معنای واقعی کلمه در میان پوشش گیاهی و جنگل هستید. علاوه بر اینکه تجربه ای هیجان انگیز است، از وسعت و انبوه جنگل ها و جنگل های بارانی نیز قدردانی خواهید کرد.

موج‌سواری و سایر ورزش‌های آبی در سواحل اقیانوس آرام، جایی که بسیاری از گردشگران از سواحل و اقیانوس گرمسیری و ورزش‌های R&R لذت می‌برند، محبوب هستند. باید از آرنال، معروف ترین آتشفشان فعال کاستاریکا دیدن کنید. دیدن گدازه هایی که بعد از فوران ها به سمت پایین می ریزد، معمول است. دیگر سفرها و فعالیت های یک روزه محبوب شامل بازدید از چشمه های آب گرم و آبفشان ها، تماشای پرندگان، اسب سواری، کایاک سواری، دوچرخه سواری در کوهستان، رفتینگ در آب های سفید، کار در مزرعه پایدار ارگانیک و موارد دیگر است.

به لطف خاک غنی آتشفشانی، کاستاریکا برای دانه های قهوه لذیذ و دانه های کاکائو نیز شناخته شده است. از آنجایی که دانه های کاکائو، یک ابر غذای شگفت انگیز، به صورت بومی در جنگل ها یافت می شود، جای تعجب نیست که حیوانات جنگل خوشحال هستند و کاستاریکا مقداری شکلات خوشمزه و سالم دارد. بنابراین حتی اگر یوگا تمرکز شما نباشد، ممکن است از قهوه و شکلات با کیفیت بالا لذت ببرید!

رژیم لاغری سریع