عقب نشینی یوگا در هند

یوگا استرس روانی را کاهش می دهد و باعث آرامش و آرامش درونی می شود. علاوه بر این، یوگا همچنین می تواند درمانی باشد – هم به عنوان یک درمان و هم به عنوان یک پیشگیری. در آموزه های آیورودا، یوگا و مدیتیشن بخشی ضروری از هر برنامه درمانی برای ایجاد تعادل بین “دوشاها” هستند. به استثنای چند مورد، تمرین یوگا و مدیتیشن بخشی جدایی ناپذیر از روال روزانه است. این یک دوره خودیابی و اکتشاف در یوگا، فلسفه و آناتومی باستان و معاصر است. شما هنر توالی، تنظیم، حرکت شهودی و هدایت تمرینات یوگا و مدیتیشن را خواهید آموخت.

ما شما را به این سلامتی، مدیتیشن و یکی از این موارد دعوت می کنیم

بهترین استراحتگاه یوگا در ایالت زیبای هند. چه مبتدی و چه حرفه‌ای، عضویت در مرکز دوره‌های یوگا باعث می‌شود با کلاس‌های گسترده احساس آرامش کنید و به شما کمک می‌کند تا دانش و مهارت‌های خود را عمیق‌تر کنید. یوگا روشی از زندگی است که بدن، ذهن و روح را با هم ترکیب می کند.

یوگا یکی از بزرگترین هدایای آگاهی به انسان برای ارتباط با طبیعت الهی ماست. هر فرهنگی به محیطی که در آن زندگی می کند واکنش نشان می دهد. استراتژی های مختلف بقا توسعه می یابد، زمانی که گروه از بقای صرف فراتر می رود و بر رشد معنوی تمرکز می کند، فرهنگ غنی ایجاد می شود. همانطور که برخی از حیوانات و گیاهان در شرایط خاص سازگار می شوند و رشد می کنند، جویندگان معنوی نیز در محیط حاصلخیز هند شکوفا شدند.

برنامه های تربیت معلم یوگا پایه و اساس مسیر رشد آموزش یوگا و تمرین عمومی است. آنها همچنین به فرد کمک می کنند تا جنبه های مختلف هنر و علم یوگا را بشناسد و برای یافتن عبارات منحصر به فرد اعتماد به نفس ایجاد کند.

چه به دنبال شرکت در استراحتگاه یوگا باشید و چه برای استراحت، مدیتیشن، تجدید قوا یا آرامش، ما مطمئن خواهیم شد که بهترین فرصت را برای توسعه صلح و آرامش درونی و بهترین راه برای ایجاد ارتباط با خود درونی خود خواهید داشت. محیط خارجی. همچنین برای کسانی که مایلند از این استراحتگاه های یوگا در هند به عنوان مقصد تعطیلات بازدید کنند، ما ترکیب مناسبی از ویژگی های مورد نیاز برای احیای با طراوت آرامش درونی شما را ارائه می دهیم. این یکی از بهترین استراحتگاه های یوگا در هند است که تمرین یوگا، کارگاه های یوگا، یک روز کامل یوگا کریا و یک روز آنتار مونا (سکوت درونی) را ارائه می دهد.

انعطاف پذیری در وضعیت بدن، کنترل نفس، تنفس آگاهانه، درون نگری و درک بهتر بدن خود، بینش مهمی است که تمرین کنندگان یوگا احساس می کنند و به تدریج با تمرین منظم، در تسلط آنها بهتر می شوند. به اشتراک گذاری دانش یکی از موثرترین راه ها برای به دست آوردن درک بهتر از مهارت های آموخته شده و افزایش دانش است.

رژیم لاغری سریع