عطایی: مردم می توانند انتقاد کنند اما ما تیم جدیدی داریم


عطایی: مردم می توانند انتقاد کنند اما ما تیم جدیدی داریم

شکست هایی هم داشتیم که شاید برای تماشاگران خوشایند نباشد و عملکرد تیم را مورد انتقاد قرار دهد اما در هر صورت با بازیکنانی روبرو هستیم که تجربه کمی دارند و البته سعی می کنند بهترین عملکرد ممکن را در مسابقات داشته باشند.


به گزارش ایلنا، بهروس عطایی سرمربی تیم والیبال ایران در دومین بازی هفته دوم لیگ والیبال سازمان ملل با آمریکا گفت: رقابت سختی را پیش رو خواهیم داشت، آزمون و تجربه بزرگی خواهیم بود. همانطور که آنها مقابل حریفی بازی می کنند که سه مدال طلای المپیک دارد.


وی افزود: بسیاری از جامعه والیبال برای جلب رضایت مردم تلاش می کنند. مردم به رفاه والیبال کمک می کنند و هدف ما این است که آنها را خوشحال کنیم. البته شکست هایی هم داشتیم که شاید برای تماشاگران خوشایند نباشد و عملکرد تیم را مورد انتقاد قرار دهد، اما در هر صورت بازیکنان کم تجربه را پیش روی خود داریم و البته سعی می کنیم بهترین عملکرد را در مسابقات داشته باشیم. .


عطایی معتقد است لیگ ملت ها فرصتی برای تیم ملی ایران است. وی گفت: ما همیشه سعی می کنیم بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم اما گاهی اوقات عملکرد ما خوب و قابل قبول نیست و به این موضوع واقف هستیم. تیم ملی و فدراسیون از سیاست های موجود پیروی می کنند. قبلاً پیش بینی کرده بودیم که شرایط سخت خواهد بود و باید فشارها را تحمل کنیم، اما به هر حال روندی وجود دارد که به آینده نگاه می کند و قطعا مردم را خوشحال می کند.


تیم ملی والیبال ایران روز پنجشنبه دوم تیرماه از ساعت 21:30 در ششمین بازی خود در لیگ ملت ها به مصاف آمریکا می رود.


انتهای پیام/