عاشوری: تعویض‌های قلعه‌نویی باعث پیروزی گل گهر شد/ از صحبت درباره 7 امتیاز خسته شدیم


عاشوری: تعویض‌های قلعه‌نویی باعث پیروزی گل گهر شد/ از صحبت درباره 7 امتیاز خسته شدیم

بازیکن تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: آنقدر درباره مسئله 7 امتیاز صحبت کردیم، خودمان خسته شدیم. چون همه چیز باید در زمین بازی مشخص شود.


نوید عاشوری در گفتگو با ایلنا، پیرامون تقابل گل‌گهر سیرجان مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: نیمه اول زیاد خوب نبودیم. در نیمه دوم بازی بهتری ارائه دادیم و با تعویض‌هایی که امیر قلعه‌نویی انجام داد، شرایط‌مان بهتر بود. حمایت تماشاگران در این مسابقه تاثیر خیلی خوبی داشت. 


وی افزود: خداراشکر با این 3 امتیاز دل هواداران شاد شد و دوباره توانستیم به جمع بالانشینان لیگ برتر، اضافه شدیم. با تغییر تاکتیکی که داشتیم در نیمه دوم فشار و پرس روی مدافعان گل‌گهر را افزایش دادیم و این راهکار کارساز بود.


بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این سوال که آیا مطرح شدن دوباره پرونده مهاجم گابنی گل‌گهر، روی روحیه و کیفیت هم تیمی‌هایش تاثیر داشت، گفت: آنقدر درباره این مسئله 7 امتیاز صحبت کردیم، خودمان خسته شدیم. چون همه چیز باید در زمین بازی مشخص شود. امیدواریم دوباره حق‌ به حقدار برسد.


عاشوری درباره اینکه حتی اگر 7 امتیاز به امتیازات تیمش اضافه شود، شانس سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را ندارد، تصریح کرد: تلاش ما بر این است که بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم. در مورد سهمیه‌ها هنوز تکلیف مشخص نیست.


وی در پایان آیا برای فصل بعد با تیمی مذاکره داشته، گفت: 4 بازی، 4 فینال باقی مانده است. تمام ذکر و حواس ما بر این است که بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم. شاید در فوتبال جهان مرسوم باشد بازیکنی که قراردادش در حال اتمام است، مذاکره کند؛ اما در فوتبال ایران مسئله فرق دارد.


انتهای پیام/

رژیم لاغری سریع