ظرفیت های نهفته صنعت بیمه همزمان با توسعه زیرساخت های ارتباطی فعال می شود


ظرفیت های نهفته صنعت بیمه همزمان با توسعه زیرساخت های ارتباطی فعال می شود

توسعه فضای کسب و کار، صیانت از حقوق بیمه گذاران و بیمه شدگان، ایجاد فضای امن روانی برای مردم و رشد شاخص های رفاهی از مهم ترین راهکارهای سازمان نظارت بر صنعت بیمه است.


به گزارش ایلنا، مهندس مجید بهزادپور در مراسم اختتامیه چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی با اشاره به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی با اعلام این مطلب افزود: افزایش گستردگی بیمه در کشور منوط به زیرساخت های فرهنگی است. و گسترش ارتباطات
رئیس کل بیمه مرکزی از بیمه به عنوان صنعت مردم محور یاد کرد و خاطرنشان کرد: حضور فعال دستگاه های نظارتی صنعت بیمه، ارکان و همچنین شرکت ها، کارگزاران، نمایندگی ها و شرکت های بیمه در رویدادهای ملی و بین المللی یک ضرورت آشکار است. باید با جدیت پیگیری شود.


مهندس بهزادپور با تاکید بر اهمیت ایجاد فضای امن اقتصادی و امنیت روانی برای بهره برداران شبکه های معاملات بیمه، آمادگی نهاد ناظر را برای تحقق آن اعلام کرد و افزود: در کنار توسعه و رفاه فضای کسب و کار شبکه تجارت. . تشکیل شرکت های جدید و رشد روزافزون درآمد ناخالص ملی منجر به افزایش ظرفیت های جدید در اقتصاد کلان کشور خواهد شد.


حضور رئیس شورای عالی بیمه، نهادهای نظارتی، نهادهای همکار و اعضای هیئت مدیره سندیکای بیمه؛ در چهاردهمین نمایشگاه صنعت بیمه، مدیران عامل، کارکنان و کارشناسان دغدغه اهالی صنعت بیمه را برای معرفی محصولات و خدمات بیمه ای ارزیابی کردند و گفتند: با وجود تلاش های صورت گرفته در دهه های گذشته، هنوز ظرفیت های زیادی در صنعت بیمه وجود دارد. برای دستیابی به نرخ نفوذ مورد انتظار باید فعال شود.


لازم به ذکر است مهندس مجید بهزادپور در بازدید از غرفه بیمه مرکزی و کارگزاران شرکت های بیمه، شرکت های دانش و فناوری با حاضران و بازدیدکنندگان نمایشگاه به گفتگو پرداخت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.


گفتنی است سندیکای بیمه گران ایران، صندوق خسارت بدنی و پژوهشکده بیمه بدون هیچ نهاد نظارتی و بیمه ای در این رویداد فرهنگی-اقتصادی شرکت کردند.


انتهای پست/