طالقانی: سه سال خون برای تاج و تخت/ بازی با آبروی مردم، کار عده ای شده است.


طالقانی: سه سال خون برای تاج و تخت/ بازی با آبروی مردم، کار عده ای شده است.

یکی از اعضای سابق هیات مدیره فدراسیون فوتبال گفت: بازی با آبروی مردم ظاهرا این روزها به کار معدودی تبدیل شده است.


به گزارش ایلنا، عبدالکاظم طالقانی درباره اظهارات امروز مهدی تاج در برنامه ورزشگاه گفت: فکر می کنم صحبت های امروز افکار عمومی و مردم را نسبت به نیمه تاریک ماجراهای فوتبال کشورمان در سه سال اخیر روشن کرده است. در واقع چیزی که در این مدت رئیس جمهور و هیئت مدیره سابق اتحادیه فوتبال انگلیس را ساکت کرد، جلوگیری از سوء استفاده وکلای طرف مقابل بود.


وی ادامه داد: بازی با آبروی مردم ظاهرا این روزها به کار عده کمی تبدیل شده است. افرادی که به اشتباه وارد این ورزش شدند و الان مدعی هستند. کسانی که در دولت قبل تا جایی که توانستند علیه فدراسیون فوتبال زهر پاشیدند و جالب اینجاست که هنوز هم دست از گرازشان بر نمی دارند. آقایان بس کن


وی خاطرنشان کرد: خوب است که افکار عمومی درباره صحبت های امروز تاج بسیار مثبت باشد. او سه سال رنج کشید و از همه موانع گذشت تا رای صادر شد. حتی به نظر من امروز می توانست چیز دیگری بگوید، اما حیا او را از این کار باز داشت.


وی ادامه داد: مثال معروفی در ادبیات ما وجود دارد که یک روز قاضی در دعوای دو زن که فرزندشان متعلق به آنهاست، می گوید می خواهم پسر را دو نیم کنم. در آن لحظه مادر واقعی می گوید فرزند من نیست تا شاهد مرگ پسرش نباشد. امیدوارم ورزش به محیط سالم و بدون استرس خود بازگردد.


طالقانی اضافه کرد: همانطور که اعضای هیئت مدیره سابق فدراسیون درست می گویند از امروز هرکس بخواهد به هر شکلی به افترا ادامه دهد با پاسخ مناسب مواجه می شود. این سکوت برای منافع ملی و صدور حکم در دادگاه عالی ورزش بوده و در آینده نسبت به بیان موضوعات نادرست واکنش نشان خواهد داد. امیدوارم جامعه فوتبال هشتم شهریور بالاخره رئیس جمهور آینده را بشناسد و بهترین اتفاقات این ورزش در روزهای نه چندان دور تکرار شود.


انتهای پیام/