صاحبخانه نیویورک برای تمدید تخلیه شکایت می کند


بزرگترین گروه صاحبخانه نیویورک به دنبال جلوگیری از ادامه توقف دولت در اخراج مستاجران مواجهه با همه گیری است.

انجمن تثبیت اجاره پنجشنبه پس از تهدید به اعتراض قانونگذاران نیویورک به دلیل تمدید مهلت تعلیق اخراج ، دادخواستی را به دادگاه تجدیدنظر مدار دوم ارسال کرد.

این گروه گفت که تنها “تغییرات سطحی” در قانون قبلی ایجاد کرد زیرا تعلیق ، که حداقل تا 15 ژانویه 2022 ادامه دارد ، تحت فشار یک حکم مهم دادگاه عالی ایالات متحده سقوط کرد.

جوزف استراسبورگ ، رئیس انجمن در بیانیه ای گفت: “صرف نظر از چرخش قانون گذاران ایالتی و فرماندار هوچول ، این یک اجرای مجدد قانون قبلی است که به طور کامل از حکم ماه گذشته دیوان عالی کشور چشم پوشی می کند و عناصر اصلی استدلال ما را نادیده می گیرد.” به

استراسبورگ انجماد تخلیه را “یک مانور حساب شده برای اجتناب از بازنگری قضایی” نامید و مهلت قانونی اولیه را “طرحی که روند قانونی و مالکیت مالکیت صاحبخانه را نقض می کند” طبقه بندی کرد.

اعتراضات برای تمدید مهلت تعلیق اخراج در منهتن ، نیویورک ، در 31 اوت 2021.
اعتراضات خواستار تمدید مهلت تعلیق اخراج در منهتن ، نیویورک ، در 31 اوت 2021.
عکس/گتی ایماژ توسط مایکل ام سانتیاگو

حفاظت از مستاجر در آغاز بحران COVID-19 در امپایر استیت ، مرکز اولیه همه گیری در ایالات متحده ، اعمال شد.

رئیس انجمن تثبیت اجاره ، جوزف استراسبورگ ، تعلیق دولتی اعلام کرد. "یک عملیات حساب شده برای جلوگیری از بازنگری قضایی."
جوزف استراسبورگ ، رئیس انجمن تثبیت اجاره ، مهلت قانونی این ایالت را “یک مانور حساب شده برای جلوگیری از بازنگری قضایی” خواند.
فیس بوک

با این حال ، مهلت قانونی نیویورک در تصمیم SCOTUS 12 تا 6 آگوست به شدت ضربه خورد. این حکم بخش هایی از قانون را که به مستاجران اجازه می داد به دلیل از دست دادن درآمد اعلام مشکل کنند یا می گویند مدیران می توانند به سلامتی آنها آسیب برسانند ، به چالش کشید.

نظر دادگاه می گوید: “این طرح نقض آموزه دیرینه دادگاه است که” هیچ کس نمی تواند به طور کلی در پرونده خود قاضی باشد “.

با آغاز جدی مذاکرات تمدید ، قانونگذاران قصد داشتند برخی از مسائل مطرح شده در این حکم را حل کنند.

قانونگذار ایالت تمدید تمدید را در 1 سپتامبر تصویب کرد. این امر پس از آن صورت گرفت که هوچول دستور داد یک جلسه ویژه برای رسیدگی به امور ناتمام در زمان غیبت اندرو کوئومو فرماندار سابق به دلیل رسوایی آزار جنسی انجام شود.

قانون جدید مکانیزم “مراحل قانونی” را برای صاحبخانه ها برای اعتراض به مستاجران در دادگاه در پاسخ به شکایات صاحبان املاک که در صورت توقف قبلی از راه قانونی برخوردار نبودند ، اضافه کرد.

انجمن در حرکت روز پنجشنبه گفت که تمدید مسائل مربوط به روند قانونی در قانون اولیه را اصلاح نمی کند. در تمدید ، صاحبخانه ممکن است مشکلات مستأجر را با امضای بیانیه مبنی بر عدم وجود مشکلات مستأجر به چالش بکشد.

پس از لغو ممنوعیت فدرال ممنوعیت تخلیه ، فرمانداری کتی هوچول از قانونگذار ایالت خواسته است تا مهلت را تمدید کند.
پس از لغو ممنوعیت فدرال ممنوعیت تخلیه ، فرمانداری کتی هوچول از قانونگذار ایالت خواسته است تا مهلت را تمدید کند.
اخبار بوفالو از طریق APRobert Kirkham/AP

در این توافقنامه آمده است: “دولت در حال حاضر به وحشیانه همان آسیب جبران ناپذیر را ادامه می دهد.” “این دادگاه نباید از آن دفاع کند.”

لوسیان چلفن ، سخنگوی دادگاه ایالتی ، از اظهارنظر در مورد این پیشنهاد به دلیل شکایت در حال رسیدگی خودداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید