شکستگی جمجمه در حمله زندانیان به نگهبانان نیویورک ریکرز


شکستگی جمجمه نگهبان زندان جزیره ریکوس
یک افسر پلیس صبح دوشنبه درست بعد از ساعت 9:00 مورد حمله قرار گرفت.
انجمن خیریه زندانیان ، Inc

یکی از نگهبانان زندان شهر نیویورک پس از حمله شدید زندانی در روز دوشنبه در جزیره رایکرز با شکستگی جمجمه در بیمارستان بستری شد.

به گفته اداره اصلاحات ، اندکی بعد از ساعت 9 صبح روز دوشنبه یک افسر پلیس در مرکز زندان جورج آر ویرنو مورد حمله قرار گرفت.

وی دچار شکستگی جمجمه ، شکستگی مداری و شکستگی بینی شد و برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

این زندانی دوباره دستگیر شد و متهم به قتل در درجه اول شد. نام وی به طور رسمی اعلام نشده است.

DOC گفت که با دادستان منطقه برانکس کار می کند تا تحقیقات درباره این پرونده را ادامه دهد.

“هرگونه حمله به کارکنان ما تاسف بار است و کاملاً غیرقابل قبول است. ما با Bronx DA کار خواهیم کرد تا افراد را پاسخگو بدانیم. ” کمیسر DOC وینسنت شیرالدی در بیانیه ای از این حادثه صحبت کرد.

بنی بوسچی ، رئیس انجمن همدردان زندانیان ، شهردار بیل دو بلاسیو را متهم کرد که نتوانسته نگهبانان را ایمن نگه دارد و مدعی است که دستانش به خون آغشته شده است.

شکستگی جمجمه نگهبان زندان جزیره ریکوس
این افسر دچار آسیب هایی از جمله شکستگی جمجمه ، شکستگی مداری و شکستگی بینی شد.
انجمن خیریه زندانیان ، Inc

“نگهبان ما ، که تازه کار خود را انجام می داد ، تقریباً در این حمله فجیع جان باخت. خون ریخته شده از زخم های او و زخم های همه افسران شجاع ما که بدون مجازات مورد حمله قرار می گیرند ، در دست شهردار است. او به تنهایی این قدرت را دارد که زندان های ما را ایمن تر کند و بی میلی آنها در این امر باعث می شود که ما در ایجاد شرایطی که هر روز با آن روبرو هستیم ، سهل انگار باشیم. “

دو هفته پیش ، صدها نگهبان و حامی زندان دست به تظاهرات گسترده ای در نزدیکی جزیره رایکرز زدند و آن را بدترین شرایط کاری در تاریخ بسته شدن بدنام بدنام نامیدند.

“آنها در نقطه اوج هستند” پت فرایوولو ، رئیس انجمن کاپیتان های اصلاحی به پست به اعضای اتحادیه خود گفت.

“این بدتر از نقطه شکست است. آنها بدترین در تاریخ جزیره ریکرز هستند. “او در مورد شرایط و کلاهبرداری گفت. “این یک محیط بسیار خطرناک است.

دیدگاهتان را بنویسید