شکار حیوانات خانگی و خانگی

اگر به دنبال یک آپارتمان برای اجاره هستید، باید مطمئن شوید که آپارتمان را با پول خود دریافت کرده اید. همچنین فراموش نکنید که سپرده حیوان خانگی را نیز در نظر بگیرید. اگر صاحب حیوان خانگی هستید و به دنبال آپارتمان هستید، سوالات زیادی وجود دارد که باید از صاحبخانه احتمالی بپرسید.

شما باید با صاحبخانه بررسی کنید که آیا سپرده شما قابل استرداد است یا خیر، چه مقدار از سپرده حیوان خانگی به شما بازگردانده می شود، و هزینه مدیریت غیر قابل استرداد را بررسی کنید. معمولاً هزینه مدیریت به خصوص در ساختمان های جدید آپارتمانی ثابت نیست.

بسیاری از صاحبان خانه در نهایت درخواست یک سپرده بزرگ برای حیوانات خانگی می کنند. اگر مالکی از شما اجاره یک ماهه را به عنوان ودیعه حیوان خانگی درخواست کرد، باید فوراً به شما اطلاع دهد که ساختمان آپارتمان برای حیوانات خانگی دوست ندارد.

اگر حیوان خانگی دارید، یک خانه دوبلکس یا اجاره ای را در نظر بگیرید. این مکان ها دارای حیاط و حصار دور خانه شما هستند. با این حال، برای اکثر ساکنان شهر، این یک گزینه نیست. قبل از بررسی یک ملک، بهتر است با نماینده تماس بگیرید تا متوجه شوید که آیا این ملک دوستدار حیوانات خانگی است یا خیر. به نماینده بگویید که حیوان خانگی، نوع و اندازه دارید. به این ترتیب می توانید مکان های خاصی را زودتر حذف کنید تا زمان، انرژی و پول خود را هدر ندهید.

بسیاری از نمایندگان لیستی از مجتمع های آپارتمانی و اینکه آیا آنها حیوانات خانگی پسند هستند یا نه، دارند. به این ترتیب می توانید لیست را بررسی کنید و آپارتمان هایی را بررسی کنید که حیوانات خانگی دوست هستند و همچنین از نظر موقعیت مکانی و هزینه اجاره مطابق با نیازهای شما هستند.

گزینه دیگری که دارید اجاره یک آپارتمان از کسی است که می شناسید و عاشق حیوانات خانگی است. این قطعاً می تواند یک مزیت باشد اگر پولی برای پرداخت آن به عنوان سپرده حیوان خانگی ندارید.

همیشه در ابتدا در مورد نگهداری از حیوان خانگی با صاحبخانه صادق باشید. همچنین دریابید که کدام دستورالعمل در این زمینه اعمال می شود. آخرین چیزی که می خواهید اخراج است. مجتمع های آپارتمانی که به حیوانات خانگی اجازه می دهند به طور متوسط ​​حدود 350 دلار به عنوان امنیت حیوان خانگی غیرقابل استرداد دریافت می کنند. علاوه بر این، آنها اجاره ماهیانه اضافی 25 دلار را دریافت می کنند.

اکثر مجتمع‌های آپارتمانی که حیوان‌پسند هستند، صاحب حیوان خانگی را ملزم به ارائه مدرکی مبنی بر واکسیناسیون مناسب می‌کنند. علاوه بر این، شما همچنین باید مدرکی مبنی بر عقیم شدن یا عقیم شدن حیوان خانگی ارائه دهید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که حیوان خانگی را با خود بیاورید تا مدیر آپارتمان مطمئن شود که حیوان خانگی از وزن مورد نیاز مجموعه تجاوز نمی کند.

رژیم لاغری سریع