شهر به ساکنان نیویورک اجازه می دهد که سیل را در خیابان ها در حین پاکسازی پس از طوفان ایدا جاری کنند


با توجه به جدی بودن سیل تاریخی چهارشنبه در منطقه نیویورک ، “برای سلامت عمومی” ، این شهر به ساکنان اجازه می دهد تا سیلاب ساختمان ها را به خیابان ها برسانند. این به طور کلی ممنوع است و جریمه های سنگینی را در پی دارد.

ساکنان آپارتمان ها و زیرزمین های سیل زده را از طریق رسانه های اجتماعی ضبط کرده اند که بقایای طوفان ایدا منطقه را خیس کرده است.

واکنش معمول این شهر به جاری شدن سیل در خیابان ها و داخل منازل یا ساختمانهای آنها این است که ساکنان وضعیت را به 311 گزارش دهند و منتظر پیگیری آژانسهای مناسب شهری باشند. اما آژانس حفاظت از محیط زیست روز پنجشنبه گفت که مردم می توانند بدون تنبیه آب را به خیابان ها پمپاژ کنند.

مایکل دی لوچ ، معاون امور عمومی DEP ، می گوید: “به طور معمول ممنوع است ، اما به دلیل شدت طوفان ها و سلامت عمومی ، ما به صاحبان املاک اجازه می دهیم آب باران را در خیابان ها پمپاژ کرده و آن را از حوضه های آبریز ما جمع آوری کنند.” در بیانیه

وزارت ساختمان می گوید هنگام پمپاژ آب باران باید مراقب باشید. “تخلیه سریع سیلاب از ساختمان می تواند باعث آسیب جدی در سازه شود. آب باید به آرامی تخلیه شود تا فشار در دو طرف دیوار ساختمان برابر شود. “

DOB همچنین دستورالعمل هایی را برای صاحبان خانه و مدیران املاک برای پاکسازی طوفان منتشر کرده است.

کمیسر ساختمان ملانی ای لا روکا گفت: “خوشبختانه بدترین سیل فروکش کرده است ، اما خطر احتمالی از بین نرفته است. “ساختمانهای آسیب دیده از سیل هنوز می توانند خطری جدی برای نیویورکی ها باشند. اقدامات احتیاطی را انجام دهید و هرگونه شرایط ناامن را فوراً گزارش دهید. “

سیلاب های شدید می تواند خسارات جانی به بار آورد ، از آسیب های ساختاری ، خرابی فونداسیون و قالب گرفته تا عملکرد بد سیستم های لوله کشی برق و گاز.

DOB به مالکان و مدیران املاک توصیه می کند تا در صورت بروز مشکلات با 311 و در مواقع اضطراری مربوط به ساختمان با 911 تماس بگیرند.

نشانه های مشکلات عبارتند از رشد قالب ، ترک های جدید ایجاد شده در دیوار و دیوارهای برآمده که می تواند شواهدی از آسیب فونداسیون باشد.

سازه های بیرونی مانند عرشه ، ایوان ها و دیوارهای حایل نیز می توانند بر اثر جاری شدن سیل آسیب ببینند. خاک همچنین می تواند مهاجرت کرده و سوراخ هایی را ایجاد کند ، به ویژه در نزدیکی مخازن سپتیک. DOB می گوید در صورت نرم بودن زمین اطراف از درختان بزرگ خودداری کنید.

DOB همچنین به مردم توصیه کرد در سیل راکد قرار نگیرند. سیم کشی برق و سیستم های لوله کشی گاز می تواند آب سیلاب را به برق تبدیل کند. هنگام غوطه ور شدن در آب ، برق را خاموش یا کار نکنید.دیدگاهتان را بنویسید