شلوار یوگا ارزان

برخی از افراد برای شروع تمرین یوگا خود شلوار یوگا ارزان را انتخاب می کنند. و البته این اشکالی ندارد. حتی برای شروع نیازی به لباس مخصوص یوگا ندارید. هر نوع لباس گشاد مانند شلوار گرمکن یا شورت باری مناسب است.

اما مانند بسیاری از چیزهای زندگی، شما می خواهید در هر جایی زیبا به نظر برسید، حتی در کلاس یوگا. اول از همه، می‌دانید که اگر حتی برای کوتاه‌ترین زمان یوگا تمرین کرده‌اید، نمی‌خواهید شلوار یوگا خیلی تنگ یا منقبض شود. با تعداد پوزیشن ها و کشش هایی که تمرین می کنید، به چیزی شل و روان نیاز دارید. شلوارهای تنگ نه تنها می توانند منقبض شوند، بلکه حواسشان را پرت کنند.

البته، با توجه به کیفیت مراقبه سیستم، راحتی در درجه اول اهمیت قرار دارد. حتی شلوارهای یوگا ارزان نیز در انواع سبک ها، رنگ ها و پارچه ها وجود دارند. ممکن است بخواهید به رنگ های جامد روشن بچسبید، اگرچه من تعدادی چاپ بسیار جذاب دیده ام. همچنین ممکن است بخواهید یک تصویر قابل تشخیص از لباس یوگا خود داشته باشید. شاید چیزی شبیه نماد “Om” یا تصویری از بودا.

وقتی صحبت از انتخاب پارچه به میان می‌آید، بیشتر مردم محصولات طبیعی (نه ساخت دست انسان) مانند پنبه، ابریشم، ساتن، کنف یا کتان را ترجیح می‌دهند. و من می توانم آن را درک کنم. شما به سختی تمرین خواهید کرد و مطمئناً عرق خواهید کرد، و بیشتر مردم احساس پارچه های مصنوعی خیس را که روی پوست برهنه شان می لغزند را دوست ندارند.

مگر اینکه در نزدیکی یک شهر بزرگ زندگی کنید، ممکن است به سختی فروشگاهی پیدا کنید که لباس باکیفیتی مانند شلوار یوگا لوسی بفروشد. بنابراین، ممکن است لازم باشد اقلام خود را از یک فروشگاه آنلاین خریداری کنید. به دنبال سایتی باشید که شلوارهای یوگا مردانه، زنانه و بچه‌ها را بفروشد تا بیشترین انتخاب را داشته باشید.

رژیم لاغری سریع