شلبی راجرز حتی خود را با برد کامبک غافلگیر کرد.


شلبی راجرز: قاتل بزرگ.

راجرز که به دلیل عصبانی کردن بهترین بازیکنان جهان شهرت خود را به دست آورد ، سرانجام بهترین ها را در مسابقات آزاد آمریکا شکست داد. او شنبه شب در ست پایانی به شکست دوگانه دست یافت و شماره 1 اشلی بارتی را با نتیجه 6-2 ، 1-6 ، 7-6 (5) در ورزشگاه آرتور آش در مقابل تماشاگران پرحاشیه حذف کرد.

راجرز 28 ساله در مصاحبه تلویزیونی پس از بازی گفت: “در زمین احساس لرز کردم.” “این قطعاً لحظه ای است که برای یک عمر به یاد می آید.”

به محض کسب امتیازات نهایی ، مشخص شد که بومی کارولینای جنوبی و آخرین زن آمریکایی که در فضای باز ایستاده اند چقدر اهمیت دارد. بله ، تا حدی به دلیل شیوه انجام این کار ، اما همچنین به دلیل مخالفت او.

باتی ، 25 ساله ، شماره یک جهان می گوید: “خوردن آن غذای سختی بود.”

پس از پیروزی بر سرنا ویلیامز ، سیمونا هالپ و دوبار قهرمان ویمبلدون پترا کویتووا ، راجرز 0-6 در برابر دشمنان برتر رتبه و 0-5 در برابر بارتی پیش رفت. آنها تنها 4 نفر از آنها را در این سال از دست داده اند. به یک ستاره استرالیایی

شلبی راجرز شوکه شده پس از پیروزی در دور سوم مقابل اش بارتی در مسابقات آزاد آمریکا جشن می گیرد.
شلبی راجرز شوکه شده پس از پیروزی در دور سوم مقابل اش بارتی در مسابقات آزاد آمریکا جشن می گیرد.
کوری شیپکین

او گفت که سرانجام ویدیویی از Vitas Gerulaitis را مشاهده کرد که اعلام می کرد “هیچکس نمی تواند Vitas Gerulaitis را 17 بار متوالی شکست دهد” پس از اولین پیروزی خود بر جیمی کانرز. نیویورکر جسور آن بازی را در سال 1980 پشت سر گذاشت و ظاهراً هیچ کس راجرز را در ششمین متوالی شکست نداده است.

پس از کسب امتیاز نهایی ، راجرز راکت خود را کنار گذاشت و شوکه شده صورت خود را پوشاند. او به آسمان نگاه کرد و سپس به جمعیت نگاه کرد و گفت: “چی؟”

باورنکردنی بود ، بعداً از او خواسته شد توضیح دهد که چگونه به پیروزی بازگشت.

“من مطمئن نیستم که بتوانم این کار را انجام دهم. راجرز گفت: “من فقط سعی می کردم برای هر امتیازی بجنگم.” [Friday] جمعیت اینجا قدم بعدی امسال است. شما انتخاب می کنید که می خواهید برنده شوید ، [it’s made a difference]به پس ممنون که مرا انتخاب کردید.

“شما بچه ها عالی بودید نمی خواستم بروم. من فقط توپ را ساختم و به او گفتم در این بازی بماند. بدتر از این نمی شد. هر بار که به او باختید ، چیز دیگری را امتحان کنید. “

راجرز با دو استراحت 5-2 در ست سوم ، کتاب بازی را به طور کامل کنار گذاشت و از برند خارج شد.

تاکتیک های معمول او برای غلبه بر دشمنان با خدمت و قدرت او برای بارتی جواب نداد. بنابراین او کوزه سریع را به سمت تغییر و شیب خارج از سرعت هدایت کرد. کار کرد.

“هرچه محکم تر به توپ ضربه می زدم ، او محکمتر ضربه می زد. راجرز گفت ، بنابراین من چیز دیگری را امتحان کردم.

شلبی راجرز در حالی که از پشت می آید تا برنده شود به سرعت به جلو می رود.
شلبی راجرز در حالی که از پشت می آید تا برنده شود به سرعت به جلو می رود.
کوری شیپکین

“اگر من شکست خوردم ، تصمیم گرفتم به همان شیوه بازنده نشوم. … [I was] من چند توپ بلند را که برای من راحت ترین نیستند مخلوط می کنم. اما مجبور شدم تغییر کنم. … این کاری نیست که من اغلب انجام می دهم. کمی روپوش و صبر زیاد. “

نتیجه چندین لوب و تراشه بود که برخی از آنها درست داخل خط اصلی افتاد. راجرز به زور تای بریکرها را جمع کرد و آنها را از آنجا بیرون کشید.

گل تساوی او زمان زیادی طول کشید تا بارتی 4-3 نتیجه را به دست آورد. سپس یک توپ بارتی دیگر تور را قطع کرد اما با قایقرانی طولانی راجرز را 5-4 کرد.

راجرز با نتیجه 6 بر 5 پیش رفت و در نقطه مسابقه بازی را تمیز کرد. راکت را کنار گذاشت و با کف زدن به جمعیت نگاه کرد. این پیروزی پس از بازگشت از جراحی زانو و بازی یکساله به دست آمد.

راجرز در مصاحبه تلویزیونی پس از بازی گفت: “به یاد دارم شش ماه پس از عمل جراحی به PT گفتم که مطمئن نیستم بتوانم دوباره بازی کنم.” “بنابراین این برای من خاص تر است. و انجام این کار در نیویورک برای من شگفت انگیز است. من سال گذشته خوب بازی کردم و به مرحله یک چهارم نهایی رسیدم ، آیا این تفاوت با هواداران دارد؟ “

دیدگاهتان را بنویسید