شفای بدن، ذهن و روح – به کار بردن آن

طب مدرن این باور را ترویج می کند که سلامتی و تندرستی در بهترین حالت یک شانس بد، ژنتیکی و خالص هستند. اگر تاس ها به نفع شما نیستند، یا ترکیب ژنتیکی شما شش نسل پیش محکوم به شکست است، یا شانس شما تمام شده است، پزشکی مدرن یک قرص جادویی، یک بمب شیمیایی، یا به سادگی از بین بردن اندام آسیب دیده به عنوان راه حل استفاده می کند.

نورمن وینسنت پیل اعلام کرد: “افکار خود را تغییر دهید و دنیای خود را تغییر دهید.” کارولین میس، شهود پزشکی در بهترین حالت خود، می گوید: “هر تصمیمی که می گیریم، هر فکر و هر احساسی که داریم یک عمل قدرتی است، یک عمل بیولوژیکی. پیامدهای محیطی، اجتماعی، شخصی و جهانی.” وین دایر می گوید: “ما مسئول همه چیز در زندگی خود هستیم، از جمله اینکه آیا مواد شیمیایی در بدن ما کار می کند یا نه.” شانس، شما زمینه را برای نقص عملکرد بدن فراهم کرده اید. اگر مانند نورمن وینسنت پیل، کارولین میس، دکترا، و دکتر وین دایر، دکتر دیپاک چوپرا، MD، معتقد هستید که تصمیمات، افکار و احساسات شما یک عمل قدرت هستند و شما مسئول آنها هستید، پس شما در کنترل هستید. از سلامتی شما

برای مؤثر بودن، شفابخشی ذهن، بدن و روح باید روزانه انجام شود – نه بعد از اینکه بدن شما توسط یک نقص ویران شده است. شفای ذهن، بدن و روح فرآیندی است که سلامت و تندرستی را حفظ کرده و از آن حمایت می‌کند و در نتیجه از اختلال عملکرد بدن جلوگیری می‌کند. افرادی که شفای ذهن-بدن-روح را انجام می دهند از سرطان، ام اس، حملات قلبی، سکته مغزی و 101 بیماری دیگر از A تا Z که طب مدرن ما را مشروط به ابتلا به آن ها از بدو تولد تا مرگ کرده است دوری می کنند – برای بسیاری از آنها مرگ نابهنگام.

9 جراحی رایج در آمریکا عبارتند از: لوزه، میرنگوتومی، برداشتن آب مروارید، جراحی ستون فقرات کمری، برداشتن کیسه صفرا، هیسترکتومی، سزارین، آپنه خواب، درد فک.

مثل دکتر میس اظهار داشت: “… هر فکر و احساسی که داریم یک عمل قدرتی است که پیامدهای بیولوژیکی و… دارد.” برای تغییر یک پیامد بیولوژیکی، باید افکار خود را تغییر دهید، که احساسات شما را تغییر می دهد. افکار/باورهای جدید شما باید تغییر کنند تا شما را قادر سازد تا کنترل سلامتی خود را در دست بگیرید.

به منظور از بین بردن/جلوگیری از شایع ترین دلایل جراحی، شناخت افکار/باورهایی که باعث نارسایی های بدنی می شوند و افکار/باورهای سالم برای پیشگیری یا درمان آن ها مهم است.

ورم لوزه، کوینسی، گلودرد – علت: اضطراب، احساسات سرکوب شده، خفه شدن خلاقیت، این باور قوی که نمی توانید به جای خودتان صحبت کنید و در مورد نیازهای خود بپرسید، احساس ناتوانی در بیان خود. نگه داشتن کلمات عصبانی

درمان: «من همه محدودیت‌ها را برطرف می‌کنم و آزادم که من باشم. این حق من است که نیازهایم برآورده شود. اکنون آنچه را که می خواهم با عشق و آسودگی می خواهم. خوبی من اکنون آزادانه جریان دارد. اندیشه های الهی خود را از طریق من بیان می کنند. من در آرامش هستم.”

عفونت گوش – علت: عصبانیت. نمی خواهی بشنوی آشفتگی بیش از حد. دعوای والدین

درمان: میرینگوتومی برای عفونت های مکرر گوش میانی، بیشتر در کودکان زیر پنج سال انجام می شود. از آنجایی که فرزند شما قادر به تغییر افکار/احساسات نیست، شما باید مسئولیت تغییر تجارب کودک و ابراز احساسات را تشویق کنید. به احساسات فرزندتان گوش دهید و آنها را تصدیق کنید. از خطاب قرار دادن فرزندتان بپرهیزید، با فرزندتان صحبت کنید. کتاب های بسیار خوبی در مورد فرزندپروری موثر وجود دارد. هنگامی که شورش، دعوا و مشاجره بین والدین به وجود می آید، برای حل مشکلات بزرگسالان خود به دنبال مشاوره باشید. من از بزرگسالان مبتلا به سرماخوردگی/گلودرد مکرر می‌خواهم از الگوهای فکری زیر استفاده کنند. “من با عشق گوش می دهم. هارمونی مرا احاطه کرده است. من با عشق به خوشایند و خوب گوش می دهم. من مرکز عشق هستم.”

آب مروارید – علت: ناتوانی در نگاه کردن به جلو با لذت. به آینده ای تاریک ایمان داشته باشید.

درمان: «زندگی جاودانه و پر از شادی است. من مشتاقانه منتظر هر لحظه هستم.»

مشکلات کیسه صفرا – علت: تلخی. افکار سخت محکوم کردن با افتخار. ترس

درمان: «من با خوشحالی دردهای گذشته را رها کردم. زندگی شیرین است و من هم همینطور.

مشکلات رحم/تخمدان – علت: اجازه گیجی را بدهید. قدرت دادن به تأثیرات خارجی. رد فرآیندهای زنانه

درمان: «من در بدن خود در خانه هستم. من در جریان خلاقیت خود متعادل هستم.

علت سزارین: اعتقاد به قصه های پیرزنان. باور کنید – زایمان باید بدون درد باشد. ترس متوقف کردن روند رد فرآیندهای زنانه پیامدهای التیام نیافته سوء استفاده جنسی/تجاوز جنسی به کودک یا تجاوز جنسی بزرگسالان باعث می شود که حافظه آسیب در روند طبیعی زایمان اختلال ایجاد کند. اگر قربانی سوء استفاده جنسی از کودکان یا تجاوز جنسی بزرگسالان هستید، عواقب عاطفی و فیزیکی را درمان کنید. برای یافتن یک متخصص بازیابی سوء استفاده جنسی از http://www.gen-assist.com دیدن کنید. درمان سنتی در هدایت شما از طریق بهبودی از سوء استفاده جنسی مؤثر نیست.

راه حل: باورهای خود را در مورد زایمان تغییر دهید. در کلاس های زایمان طبیعی شرکت کنید. در اکثر موارد یک ماما و/یا دولا می توانند شما را از طریق زایمان سالم راهنمایی کنند. “من به روند زندگی اعتماد دارم. من مطمئن هستم. من در جریان خلاقیت خود متعادل هستم.»

علت درد فک: عصبانیت. رنجش. میل به انتقام

درمان: «من حاضرم الگوهای درونم را که باعث این وضعیت شده اند تغییر دهم. من خودم را دوست دارم و می پذیرم.

آپنه خواب: امتناع سرسختانه از کنار گذاشتن الگوهای قدیمی، چاقی یا اختلال عملکرد لوزه ها.

درمان: «هر چیزی را که به عشق و شادی شباهت ندارد در ذهنم رها می کنم. من از گذشته به سمت جدید، تازه و حیاتی حرکت می کنم.» وزن کم کنید و درمان اختلال عملکرد لوزه ها را دنبال کنید.

کمردرد L-1 تا L-5 – علت: گریه برای عشق و نیاز به تنهایی. عدم قطعیت. گرفتار درد دوران کودکی. من هیچ راهی برای خروج نمی بینم. سوء استفاده جنسی. سرزنش کردن نفرت از خود رد رابطه جنسی ناامنی مالی ترس از حرفه احساس ناتوانی عدم قطعیت. مشکلات در ارتباط خشم ناتوانی در پذیرش شادی

درمان: «من در جهان در امانم و تمام زندگی مرا دوست دارد و حمایت می کند. من فراتر از محدودیت های پدر و مادرم رشد می کنم و برای خودم زندگی می کنم. حالا نوبت منه. گذشته را رها کردم من برای خودم و جنسیت زیبای خودم ارزش قائل هستم. من کسی که هستم را دوست دارم من متکی به قدرت خودم هستم. من در همه سطوح امن هستم. من سزاوار لذت بردن از زندگی هستم. آنچه را که می خواهم می پرسم و آن را با شادی و لذت می پذیرم.»

نکته: این افکار را روی یک کارت 3X5 بنویسید. پس از بیدار شدن از خواب و قبل از رفتن به رختخواب، آنها را سه بار با صدای بلند یا بلند بخوانید. هنگامی که متوجه شدید نوارهای قدیمی را در ذهن خود دارید، یک کپی همراه خود داشته باشید، الگوی فکری جدید را بخوانید. در عرض 30 تا 45 روز متوجه خواهید شد که احساس بهتری دارید، پرانرژی تر و احساس آرامش می کنید.

غذایی که می خوریم یا کمبود تغذیه مناسب به اختلال عملکرد بدن کمک می کند. من در مورد نیازهای غذایی بحث خواهم کرد – تحت عنوان تغذیه جامع.

منبع مقاله: بدن خود را شفا دهید، لوئیز هی.

رژیم لاغری سریع