شرکت وپی گلدبرگ در دعوای توسعه نیویورک 50 میلیون دلار شکایت کرد


از ووپی گلدبرگ به دلیل اختلاف در توسعه نیویورسی ، مبلغ 50 میلیون دلار شکایت می شود.

شرکت گلدبرگ ، Whoopi Inc. ، در پرونده ایالت Garden Garden متهم شد که به توطئه برای برکناری توسعه دهنده قدیمی طرح تجدید حیات در مرکز شهر وست اورنج کمک کرد.

Prism Capital Partners در سال 2006 برای کمک به توسعه مجدد مرکز شهر انتخاب شد ، اما پروژه ادغام 21 هکتار در خیابان اصلی در حومه شهرستان اسکس پژمرده شده است.

بر اساس گزارش نیوجرسی پچ ، ماموریت آن “بازسازی ساختمان تاریخی باتری توماس ادیسون و محوطه اطراف آن با هزاران فوت مربع فضای خرده فروشی و صدها خانه” بود.

در ماه مه ، شهر Prism را به عنوان پیش فرض اعلام کرد ، که در ماه ژوئن به پایان رسید.

اکنون Prism ادعا می کند که با افزایش ارزش دارایی ها در طول همه گیری ، مقامات شهر این شرکت را برای تعادل مجدد اموال و فروش آن به دیگر گروه های توسعه ای ، از جمله Whoopi Inc.

این دادخواست علاوه بر شرکت گلدبرگ ، از مقامات وست اورنج و دیگر توسعه دهندگان املاک به عنوان متهم نام برد.

پریسم می خواهد قرارداد توسعه با 50 میلیون دلار خسارت برای “یک برنامه فرصت طلبانه و شرورانه برای به دست آوردن املاک زیر ارزش بازار و استفاده از آن به عنوان یک استودیو صدا” بازگردانده شود.

ووپی گلدبرگ
شرکت گلدبرگ قصد داشت استودیویی را در وست اورنج نیوجرسی بسازد ، جایی که قبلاً Prism Capital Partners قرارداد توسعه مرکز شهر را اعطا کرده بود.
NBCU Photo Bank از طریق Getty Images

یوجین دیاز ، شریک اصلی Prism ، بعدازظهر شنبه در بیانیه ای به پست گفت: آنها از ما خواستند تا با آقای گلدبرگ درباره علاقه شرکت او به استودیوی کوچک صحبت کنیم. این گفتگو به چیزی بزرگتر تبدیل شد و هنگامی که ما معامله را به تاون ارائه دادیم ، آنها تصمیم گرفتند Prism را از این قرارداد خارج کرده و املاک را با قیمتی کمتر از هزینه ای که ما در سال 2007 پرداخت کردیم ، تصاحب کنند. بنابراین آنها می توانند مستقیماً با خانم مذاکره کنند. شرکت گلدبرگ … آنها نه تنها سعی می کنند از بازپرداخت بدهی 20 میلیون دلاری خود اجتناب کنند ، بلکه سعی می کنند با واسطه ای که املاک را به گلدبرگ واگذار می کند ، سود کسب کنند. “

نمی توان برای اظهار نظر با گلدبرگ تماس گرفت.

روبرت دی پاریسی ، شهردار وست اورنج ، گفت که این شهر این اتهامات را “کاملاً رد می کند” و خاطرنشان کرد که منشور “برای تکمیل فاز 2 این پروژه تقریباً 15 سال به طول انجامید و علیرغم تأییدات به وعده های خود عمل نکرد.”

دیدگاهتان را بنویسید