شرکت ذوب آهن اصفهان ریل توسعه است


شرکت ذوب آهن اصفهان ریل توسعه است

شرکت ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولیدکننده فولاد کشور همواره متعهد بوده که نقشی اساسی در توسعه اقتصادی کشور داشته و به توسعه زیرساخت های صنعتی و غیرنظامی کمک کند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، شرکت ذوب آهن اصفهان جوایز متعددی از جمله نشان افتخار ملی صادرات، نشان مسئولیت اجتماعی، جایزه بهره وری ایمیدرو و تندیس بلورین سازمان و… را دریافت کرده است. خوشبختانه کار ذوب آهن اصفهان و ایجاد آن از همان ابتدا مبتنی بر مسئولیت های اجتماعی بوده است و این تعهد در قلب ذوب آهن اصفهان باقی است. در این زمینه می توان به نقش ذوب آهن اصفهان در تربیت نیروهای متخصص صنایع عمومی، تاسیس شرکت های فولادی، ایجاد انواع خدمات اجتماعی و پزشکی در منطقه و فعالیت های مختلف زیست محیطی اشاره کرد.


در همین حال خبرنگاران و فعالان رسانه ای حوزه صنعت و معدن برای افزایش تعامل و همکاری کارخانه ذوب آهن اصفهان و اصحاب رسانه و معرفی خبرنگار با خط تولید در قالب برنامه تور رسانه ای از این مجموعه عظیم صنعتی بازدید کردند. .


خبرگزاری ایلنا در این بازدید در راستای رسالت حرفه ای خود با کارکنان این شرکت دیدار کرد که خوشبختانه کارکنانی که مستقیماً با این شرکت کار می کردند از شرایط دریافتی و کاری راضی بودند.


معاون منابع انسانی و مدیریت ذوب آهن اصفهان در این بازدید با بیان اینکه منابع انسانی ذوب آهن اصفهان به عنوان ساده ترین دارایی های گیاهی در بخش های مختلف خط تولید، گفت: بدون حضور و پویایی این اقوام، سرمایه انسانی و در حال توسعه است. شایستگی ها و توانمندی های آنان، سلامت این عزیزان سرلوحه کار ما بوده و از همان ابتدا رسالت مهم ذوب آهن اصفهان بوده است.


احمد اکبری با اشاره به اینکه شرکت ذوب آهن اصفهان 16 هزار و 500 هکتار فضای سبز منحصر به فرد و دست کاشت دارد، گفت: سرانه فضای سبز این شرکت برای هر کارمند بیش از یک هکتار است. این کارخانه دارای یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان های کشور می باشد که علاوه بر خدمات رسانی به کارکنان شرکت و خانواده های آنان، به عموم مردم در زمینه مسائل بهداشتی کمک می کند.


مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز در نشست با خبرنگاران گفت: تولید فولاد در ایران حاصل ساخت ذوب آهن اصفهان است که یک کارخانه عظیم صنعتی ایده آل برای کشور با حضور نیروهای مختلف از سراسر کشور و تلاش آنهاست. سراسر دنیا. ساعت چهار سالی که این دستاورد بی نظیر به عنوان یک رکورد ثبت شد. ساخت فولادشهر از دیگر دستاوردهای ذوب آهن اصفهان است که به عنوان شهری مدرن ساخته شده و مسئولیت بزرگ اجتماعی است. از زمان ساخت ذوب آهن تاکنون حدود 140 هزار نفر در آموزشگاه این کارخانه آموزش دیده و منشأ خیر و برکت در بخش های مختلف کشور بوده اند و این رویکرد تا امروز ادامه دارد.


امیری بیان کرد: دوران دفاع مقدس ورق زر دیگری برای ذوب آهن اصفهان است چرا که این کارخانه علاوه بر حفظ خط تولید خود با اعزام 14 هزار رزمنده و ارسال قطعات و تجهیزات نقشی بی بدیل در پشتیبانی از جبهه های نبرد ایفا کرد. افتخار جاودانه خواهد بود


مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان انواع محصولات فولادی از جمله ریل، طاق معدن، تیرآهن، یراق آلات و … را با استفاده از گواهینامه های مختلف ملی و بین المللی بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می کند. علاوه بر رفع نیازهای شرکت. در بازار داخلی نیمی از تولید خود را صادر می کند.


وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت در راستای رعایت مسئولیت اجتماعی فاضلاب فولادشهر، میناداش و 11 روستای فلاورجان و زرین شهر اقدام به خرید و استفاده در چرخه تولید خود می کند. 500 میلیارد تن برای خرید پساب از این شهرهای همجوار و 150 میلیارد تن برای انتقال فاضلاب کارخانه ها سرمایه گذاری شده است و از دیگر فعالیت های این حوزه احداث تصفیه خانه فاضلاب در ذوب آهن با سرمایه گذاری 250 است. میلیارد تن


وی در خصوص بومی سازی گفت: ذوب آهن اصفهان با داشتن کارگاه های مدل سازی، ریخته گری، ریخته گری و ساخت 85 درصد قطعات و تجهیزات کارخانه را تولید می کند و همچنین قطعات و تجهیزات سایر صنایع عمومی را تامین می کند.

انتهای پیام/