شروع گرفتن تالار عرفنا از جدیدترین اثر علیرضا کوشک جلالی


شروع گرفتن تالار عرفنا از جدیدترین اثر علیرضا کوشک جلالی

اولین نمایش «جنون ناب» با حضور مهمانان ویژه و تماشاگران به تاجگذاری اختصاص داشت.


به گزارش ایلنا، جنون ناب به نویسندگی مایکل فرین و تهیه کنندگی مشترک حمیدرز علینژاد و هاتف کلاته امشب اولین اجرای خود را در تالار روزا مجتمع فرهنگی عرفانه آغاز کرد. در پایان اجرای شب اول که با حضور هنرمندان و استقبال بسیار خوب روی صحنه رفت، نمایش با حضور کاظما هژیرآزاد به درگذشتگان کورونا به ویژه آرمان هژیرآزاد تقدیم شد.


بازیگران این نمایش (به ترتیب اکران) عبارتند از: الهام پاوه نیاد، امین میری، سام کبودوند، صدف اسپهبدی، الهه فرازمند، میثاق زارع، دیبا زاهدی، علیپویا قاسمی، علی ابدالی و مجید امیدی. از عوامل این نمایش نیز ممکن است؛ بهزاد جاودان فرد «طراح»، فرشچه جهانبانی «سرمایه‌گذار»، آرین کیش‌هاد «فیلم‌نویس»، رضا خضرایی «آرتیست نور»، هلیا شکری «طراح صحنه و لباس»، علی کیانیان «گزینه موسیقی»، وحدت سرچونی «گریم» طراح پوستر، امین میری و آذین پورزرند “گروه کارگردانی”، آذین پورزرند” منشی صحنه”، محمد علیدادی و حمید عباسی “مدیران صحنه”، امیر شعبانی و محمد چالشی دستیاران صحنه، محمد تسبیحی” دکور سازی”، الهام فک “دستیار گریم”، مهسا ایوبی، زهرا ایوبی، ستایش احمدی «دستیاران لباس»، علی قلی زاده، برند مگامن «پوشاک مردانه»، ایمان اسماعیلی، محمدحسین درباغی فر، کمال پورمحمدی «دستیاران نور»، پرو مجیدمنتمیدی مدیر، «امیر دیها» تبلیغات»، امیر پارسیان مهر، «مدیر امور رسانه»، استودیو پان، «ساخت تیزر»، پیمان گرزم و شکرانه کریم «عکاس»، خشایار بنکدار، «فیلمبر پشت صحنه» اشاره کردند.


«جنون محض» یکی از کمدی‌های پرطرفدار اروپا و بهترین نمایشنامه انگلستان در سال 1982، حال و هوای تیم تئاتر را در حین تمرین نشان می‌دهد. اعضای گروه سعی می کنند از هرج و مرج موجود نظم ایجاد کنند. اما با هر عملی که انجام می دهند، گلوله بیشتر و بیشتر در هم می پیچد و نخ پنهان می شود. در نمایش دیوانگی محض، علاوه بر بداهه گویی دیوانه وار بازیگران، شاهد آنارشی محض نیز هستیم. تماشاگر تئاتر با تماشای جنون ناب از درد و رنج عظیمی که این هنر ناب برای رسیدن به صحنه می کشد آگاه است.


بلیت فروشی روزهای جدید نمایش «جنون ناب» در سایت تیوال آغاز شده است و علاقه مندان به تماشای این نمایش می توانند به این سایت مراجعه کنند و یا به گیشه تالار عرفانه واقع در میدان هفتیر، ابتدای جنوب مراجعه کنند. مجتمع فرهنگی هنری عرفانه خیابان مفتح. کردن.


انتهای پیام/