شروع ثبت نام برای حمایت از فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان مستعد کشور


شروع ثبت نام برای حمایت از فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان مستعد کشور

رئیس بنیاد نخبگان استان فارس از آغاز ثبت نام برای حمایت از فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان مستعد کشور در سال تحصیلی 1402-1401 خبر داد.


به گزارش ایلنا، شریف خاطرنشان کرد: دانشجویان شاغل در یکی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و یا فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در یکی از دانشگاه های دولتی برای دانشجویان جوان در شهریورماه امسال و مشمول حمایت هستند. فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان مستعد دولتی که در سایت bmn.ir درج می شود، می توانند از طریق سامانه اطلاعات صندوق ملی نخبگان به نشانی sina.bmn.ir اقدام کنند.
کلانتری افزود: مراحل ثبت نام متقاضیان استفاده از این طرح از 17 خرداد ماه آغاز شد و این افراد باید اطلاعات و مدارک خود را به همراه تصاویر مربوطه تا 15 تیرماه در سامانه سینا بارگذاری کنند تا در صورت انتخاب
از حمایت صندوق ملی نخبگان استفاده کنید.
وی خاطرنشان کرد: برگزیدگان این طرح در صندوق ملی نخبگان از اشیاء مختلف از جمله «کمک هزینه تجهیزات ارتباطی و علمی»، «کمک هزینه پایان نامه»، «اعتبار آموزشی و پژوهشی»، «کمک هزینه مشارکت در علمی محلی» جوامع”. و «خارجی ها»، «بورسیه فرصت های تحصیلی داخلی و خارجی»، «بیمه تکمیلی» و … به مدت یک سال تحصیلی کمک هزینه دریافت خواهند کرد.
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس افزود: ظرفیت پذیرش این طرح در سال جاری نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت.


انتهای پیام/