شخصیت ها و نام های عجیب دنیای جدید فاش شدبا اينكه پیاده روی ستاره ای: کشف اسپین آف پیاده روی ستاره ای: دنیای جدید عجیب این باید برخی از ماجراهای مدرسه قدیمی با نسخه اصلی را ارائه دهد. شرکت، پروژه خدمه نه تنها با Nyota Uhura جدید در یک فیلم بازیگران غافلگیرکننده در جشن های روز پیاده روی ستاره ای امروز برمی گردند ، بلکه یک شخصیت از همه بدنام تر است. پیاده روی ستاره ای شرور تمام دوران: خان.

این سریال پس از وقایع زیر اتفاق می افتد: پیاده روی ستاره ای: کشف فصل 2 ، کاپیتان کریستوفر پایک (Anson Mount) ، شماره یک ، معروف به Una Chin-Reilly (Rebecca Romiin) ، Science Center Spock (Ethan Peck) شرکت، پروژه مطابق عنوان ، مأموریتی را برای کشف یک دنیای جدید عجیب شروع کنید. و ما مدتی می دانستیم که این چند سال قبل از سوار شدن کرک به سفینه فضایی یک ماموریت سه نفره نبود. پیاده روی ستاره ای سریال شروع شده است.

اکنون ما علاوه بر چند شخصیت جدید با نامهای بسیار جالب (که در یک لحظه با آنها آشنا می شویم) داریم. پیاده روی ستاره ای، و سری اصلی بخصوص.

اولین نفر Cadet Nyota Uhura توسط Celia Rose Gooding است. این نقش توسط نیشل نیکولز مشهور شد ، که او در تمام زندگی خود به تصویر کشید. سری اصلی و توسط Zoe Saldana در فیلم و همچنین راه اندازی مجدد اخیر تهیه شده است.

او به عنوان پرستار کریستین چپل به جس بوش ملحق می شود. پیاده روی ستاره ای افسانه مازل برت ، همسر متوفی پیاده روی ستاره ای نویسنده ژن رودنبری شماره یک (نقشی که در حال حاضر توسط رومیان بازی می شود) را در اصل به تصویر کشیده است. پیاده روی ستاره ای خلبان با حضور کاپیتان پایک. خلبان بازنشسته شد و خدمه توسط شرکت با کرک (ویلیام شاتنر) خلبان جدید جایگزین شد. بنابراین رودنبری و خدمه توانستند بارت را برای نقش جدید پرستار چاپل بازسازی کنند. حالا این بدان معناست که دو بازیگر زن وجود دارد. دنیای جدید عجیب، هر دو نقش بارت را بازی می کنند. بارت هنگامی که شخص دیگری کامپیوتر کشتی را بازی می کرد ، صدایی در فیلم داشت. سری اصلی، این یک سه نفره است.

شخصیت دیگری که ظاهر می شود: بابا اولسانموکون در نقش دکتر. M’Benga ، شخصیتی که بوکر بردشاو در ابتدا در دو قسمت بازی کرد. سری اصلیبه

اما برای شخصیت های جدید! این شامل ملیسا ناویا به عنوان ستوان اریکا اورتگاس است. پیاده روی ستاره ای تا جایی که می توانم بگویم دانش است. این فیلم همچنین بروس هوراک را به عنوان همر بیگانه جالب نشان می دهد ، که او را Aenar می داند ، زیرگونه ای تمام سفید آندوریایی ها.

اما جالب ترین چیز این است که ابروها با نام La’an Noonien-Singh با بازی کریستینا چونگ ظاهر می شوند. این حدس و گمان خام است ، اما شنیدن نام خانوادگی بدون فکر کردن در مورد یکی از معروف ترین آنها غیرممکن است. پیاده روی ستاره ای شرور ، خان نونین سینگ (نامش بدون خط تیره نوشته شده است). در اینجا ما وارد یک تداوم عمیق و عجیب و غریب می شویم ، اما خان توسط ریکاردو مونتالبان بازی می شود. سری اصلی و روی صفحه نمایش خشم خان ، اوه… این همان چیزی است که با شروع نسلی در مجموعه علمی تخیلی در دهه 60 شروع می کنید. در هر صورت ، او تا سال 2267 خواب بود. سپس توسط کرک و خدمه بیدار شد.

از جانب دنیای جدید عجیب این بین این دو دوره رخ می دهد ، بنابراین تقریباً غیرممکن است که خان به هیچ وجه با هم ارتباط نداشته باشد. اما با توجه به نام ، بی دلیل نیست که تصور کنیم لان از نسل یک شرور است. آیا او خدمه را روشن می کند؟ یک حلقه پیوسته برای بیدار کردن خان پیدا کنید و سپس کرک را دوباره بخوابانید تا کرک او را پیدا کند؟

کی باید بفهمیم دنیای جدید عجیب به احتمال زیاد سال آینده در Paramount+ نمایش داده می شود.

کجا باید تماشا کرد پیاده روی ستاره ای: دنیای جدید عجیب

دیدگاهتان را بنویسید