شبکه پنجم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) قرار


شبکه پنج سیما در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) با ویژه برنامه زنده «قار» عاشقان و شیفتگان امام حسین (ع) را همراهی می کند.


به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این ویژه برنامه در روز تاسوعای حسینی (ع) از ساعت 9:30 الی 21 توسط گروه معارف شبکه پنج سیما تقدیم مردم ایران شد. 13:30 با اجرای چشمگیر احمد شفا زاده


دوربین های «قرار» شبکه پنج سیما مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را به صورت زنده در روز تاسوعا و به صورت مستقیم از اماکن مذهبی شهر تهران پوشش می دهند و همچنین پخش زنده با هم استانی ها ایجاد می کنند. مراکز در فواصل برنامه. این ویژه برنامه روز تاسوعای حسینی به اقامه نماز ظهر و عصر از حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) می پردازد.


همین طور «قرار» تاسوعای حسینی (ع) یکشنبه 25 مرداد ساعت ساعت 17:10 فیلمی از تجمع هیئت های مذهبی و عزاداران حسینی در ورامینه را نشان می دهد.


ویژه برنامه عاشورای حسینی (ع) «قرار» دوشنبه 26 مرداد ماه ساعت 1393 روی آنتن می رود. 9.30 صبح. این ویژه برنامه در این روز مراسم عزاداری ظهر عاشورا را به صورت زنده در اماکن مختلف شهر تهران از جمله بازار تهران و اماکن مذهبی پوشش می دهد و همچنین نماز ظهر عاشورا را از دانشگاه تهران به چشم مردم عزیز معرفی می کند. از دیگر قسمت های برنامه پخش کلیپ های عزاداری هموطنان عزیز از مراکز دیگر استان و همچنین استان تهران می باشد.


نماهنگ خطبه شب عاشورا از حرم رضوی (ع) یکشنبه 25 مرداد ساعت ساعت 20:40 همراه با مداحی سید امیر حسینی و حاج حسین سازور از دیگر قسمت های تاثیرگذار این برنامه خواهد بود. روز عاشورا.


یکشنبه 25 مردادماه ساعت 21 ویژه برنامه تلفیقی و بحث محور «واحه» میزبان مادر شهید سردار احدی است. در برنامه واحه، زینب پور ابراهیم مجری برنامه با مادر این شهید بزرگوار سرکار خانم قریشی درباره ارادت به امام حسین (ع)، خاطراتی از زندگی شخصی خود گفتگویی متفاوت و شنیدنی خواهد داشت. . ایثار و شهادت و مراسم عزاداری حاضران در شهر زنجان.


انتهای پیام/