شایعه نقل و انتقالات استقلال: وضعیت دو بازیکن مشخص شد


شایعه نقل و انتقالات استقلال: وضعیت دو بازیکن مشخص شد

وضعیت دو بازیکن تیم استقلال تهران برای فصل آینده مشخص شد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جستجو برای انتخاب سرمربی جدید این تیم پس از رد پیشنهاد همکاری باشگاه استقلال الکسیس نوریا ادامه خواهد داشت. شایعات پیرامون سرمربی باعث شده تا گمانه زنی های مختلفی در مورد انتقال آبی ها به وجود بیاید. شایعات و اخبار مربوط به استقلال در ساعات پایانی را در زیر مشاهده می کنید:


من با کاوه رضایی موافقم!


طبق اعلام رسمی باشگاه استقلال، سجاد شهباززاده به این تیم پیوسته و حالا آنها کاوه رضایی را هم می خواهند. بر اساس شنیده ها مذاکرات با این بازیکن سابق استقلال و ملی پوشان به خوبی پیش می رود و اگر مشکل خاصی پیش نیاید طی روزهای آینده خبر استقلال کاوه رضایی رسانه ای خواهد شد.مجیدی از استقلال بازیکن نمی گیردپس از انتقال مجیدی به الاتحاد کلبا، شایعاتی مبنی بر تصمیم گیری او برای جذب بازیکنانی مانند کوین جامگا به گوش می رسد و حالا مشخص شده که او هیچ فوتبالیست ایرانی را از استقلال معرفی نخواهد کرد.وریا غفوری: با من تماسی گرفته نشده است


با وجود اینکه شنیده ها حاکی از تماس باشگاه با کاپیتان برای تمدید قرارداد وی بود، اما وریا گفوری این موضوع را تکذیب کرد و گفت: این موضوع صحت ندارد زیرا باشگاه استقلال هیچ تماسی با من نداشته است.آیا صادقی آبی می شود؟


با جدایی رسمی سعید صادقی از گل گهر، در روزهای آینده تیم بعدی خود را از بین استقلال، پرسپولیس یا حتی سپاهان اصفهان انتخاب خواهد کرد.


وضعیت مرادمندا و یزدانی مشخص شد


به گفته محمد جوسین مرادمند، دستیار وکیل باشگاه استقلال تهران، فارسید سمیعی در صورت ترخیص کامل از اردو به استقلال بازخواهد گشت. همچنین در صورت قبولی سیواش یزدانی در مقطع دکتری در مرحله دوم، باید دید آیا می تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند یا خیر، هر دو بازیکن در حال حاضر ملوان هستند.


انتهای پیام/