«شام آخر»، «مخاطب» و «شکوفه های گیلاس» اجراهای خود را به پایان رساندند.


اجراهایش را بست

اجراهای تئاتر ایرانشهر در خردادماه با حضور ماسودا دلهاچ، کارگردان تماشاگران جابر رمضانی و شکوفه های گیلاس به کارگردانی محمد مساواتا با 15000 تماشاگر به پایان رسید.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش های «شام آخر» به کارگردانی مسعود دلخا، «مخاطب» به کارگردانی جابر رمضانی و «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی محمد ماساواتا به نمایش درمی آیند. 15000 بیننده خرداد در ایران آنها کار خود را عصر روز سه شنبه 30 خرداد به پایان رساندند.


در نمایش «شام آخر» با بازی کاظما بلوچی، رحیم نوروزی، شاهین نجف زاده و … در نقش های اصلی که از 26 اردیبهشت ماه در سالن دکتر ناظرزاده کرمان کار خود را آغاز کردند، 3863 اجرا با 29 اجرا روی صحنه رفت.


همچنین نمایش «مخاطب» با بازی نگار خاویرهریان، لیلی رشید، علی باقری و جابر رمضانی در نقش های اصلی که از 26 اردیبهشت ماه در تالار استاد سامانریان روی صحنه رفته است، طی 27 اجرا پذیرای 5558 بیننده بود. نمایش «شکوفه های گیلاس» با بازی رومن مومنی و حامد رسولیوس در نقش های اصلی که کار خود را در این سریال از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز کرده بود در ۳۵ اجرا با حضور ۵۴۱۱ تماشاگر به پایان رسید.


لازم به ذکر است، سری جدید اجراهای این مجموعه تئاتری از پنجشنبه دوم تیرماه با نمایش های «پناه ها آس» به کارگردانی فریده کادرپنا و «زاوکومی» به کارگردانی علیرضا معروفی در تالار ناظرزاده کرمان آغاز می شود.


انتهای پیام/