سیل 16 میلیارد تومان به جاده های قزوین خسارت وارد کرد


سیل 16 میلیارد تومان به جاده های قزوین خسارت وارد کرد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کزوین گفت: در جریان بارندگی شدید و جاری شدن سیل در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 17 مردادماه به راه ها و ابنیه فنی این استان به ارزش 16 میلیارد تومان خسارت وارد شد.


به گزارش ایلنا، جواد حکلوتفی با اعلام این خبر افزود: این میزان خسارت به پل ها و ابنیه فنی و راه های حوزه الموت استان قزوین وارد شده است.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین افزود: راه های استان قزوین با تمام توان و توانایی خود بلافاصله به سمت مناطق سیل زده رفتند و راه های مسدود شده را باز کردند و راه ها را به طور کامل از گل و لای به جا مانده از سیل در سطح زمین پاکسازی کردند. آنها ارتباط برقرار کردند.


وی گفت: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی و احتمال آبگرفتگی، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کزوین از هم اکنون تمهیدات لازم را اندیشیده و 200 راهدار را به همراه 200 خودرو در قالب 20 گروه ضربت اعزام کرده اند. به منطقه حساس در مناطق جاده ای استان


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کزوین ابراز امیدواری کرد با تلاش راهداران و تامین اعتبارات لازم برای ترمیم خسارت وارده شاهد تسریع در بازسازی و رفع کامل عواقب ناشی از آن باشیم. رویداد سیل


انتهای پیام/