سیل طوفان ایدا دیوارهای زیرزمین نیوجرسی را تخریب کرد.


تصاویر دوربین های امنیتی لحظه وحشتناکی را به تصویر کشید که دیوار زیرزمین نیوجرسی در سیل فرو ریخت و مادر و پسری را به دام انداخت و تقریباً آنها را غرق کرد.

ویدئو نشان می دهد خرابه خانه جانیس واله در کرانفورد ، دست کم 46 نفر را در پنج ایالت کشته کردند ، زیرا خرابه های طوفان ایدا تا چهارشنبه و پنجشنبه به شمال شرق برخورد کرد. این شامل 25 مورد از نیوجرسی و 13 مورد از سیب بزرگ است.

باله در مصاحبه با NBC نیویورک در روز جمعه با یادآوری وحشت یادآور شد: “پسرم با پدرش تماس گرفت تا خداحافظی کند و فکر کرد که او می میرد.”

در این ویدئو ، پسر واله را می بینید که از زیر زمینی که قبلاً زیر آب رفته بود از راه پله ای امن می گذرد. سپس ، هنگامی که دیوارها ناگهان فرو ریختند و آب به داخل هجوم آورد ، واله فریاد کشید و واله به سرعت اتاق را پر کرد و او را از دیگر پسران هنوز در زیرزمین جدا کرد.

“خدا را شکر. [my son] من از پله ها بالا رفتم چون دیوار پایین می آمد و آب وارد می شد و او را زیر پا می گذاشت. ”مادر به NBC گفت.

به گزارش ان بی سی ، پسر دیگر او سوراخی در سقف ایجاد کرد تا جیب های هوا ایجاد شود و برادر و پدرش از چترهای بیرونی برای شکستن پنجره ها و انتقال او به محل امن استفاده کردند.

تصاویر دوربین امنیتی لحظه دقیق فرو ریختن دیوار زیرزمینی نیوجرسی در سیل ناشی از طوفان ایدا در 1 سپتامبر 2021 را ثبت می کند.
فیلم دوربین امنیتی لحظه دقیق فرو ریختن دیوار زیرزمین نیوجرسی در سیل ناشی از طوفان ایدا در 1 سپتامبر 2021 را ثبت می کند.
NBC4 نیویورک
پسر جانیس واله درست قبل از فرو ریختن دیوار در زیرزمینی سیل زده دیده می شود.
پسر جانیس واله درست قبل از فرو ریختن دیوار در زیرزمینی سیل زده دیده می شود.
NBC4 نیویورک

پدر مارلون واله در این باره می گوید: “تنها چیزی که می داند این است که نفس می کشد زیرا بین دو تیر قرار گرفته بود. او حس خود را از دست داده است.”

در همان زمان ، جانیس واله به دام افتاده بود و تنها یک اینچ آب در انتهای دیگر انبار باقی مانده بود.

او آنچه را که شوهرش به او گفته بود به خاطر می آورد: “جانیس ، بیا اینجا و پنجره را باز کن تا من تو را بیرون بیاورم.”

“ما قطعاً متفاوت زندگی خواهیم کرد در حالی که از همه چیز لذت می بریم. هر روز ارزشمند است ، “جانیس اضافه کرد ، وحشت را تغییر داد.

فرماندار فیل مورفی روز جمعه گفت که شمار کشته شدگان طوفان آیدا در نیوجرسی دوباره “متأسفانه” افزایش می یابد و دست کم شش نفر همچنان مفقود هستند زیرا آتش سوزی ها و انفجارها ساختمانهای بیشتری را تخریب می کند و ایالت نیویورک دوباره با خطر سیل مواجه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید