سید محمود دعایی را به صورت زنده در «دسترسی به فردا» تماشا کنید.


سید محمود دعایی را به صورت زنده در این فیلم تماشا کنید

یازدهمین سری از برنامه تلویزیونی «به فردا» با موضوع «رادیو در قرن چهاردهم» از شبکه چهار سیما پخش می شود.


به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی این برنامه، برنامه تلویزیونی «به فردا» در سری یازدهم «آغاز بی نهایت رادیو در قرن چهاردهم» با حضور کارشناسان تست می شود.


«آشنایی با ورود رادیو به ایران»، «افتتاح با بودجه 80 هزار تومانی»، «تب رادیو در ایران»، «روزنامه ها، رادیو و متحدان»، «سانسور رادیو متفقین در ایران»، «نخستین رادیو ساخت ایران» و استاد حسابی «دو توصیه امام حمینی (ره) به شهید مصطفی حمینی و زنده یاد محمود دعایی از بنیانگذاران رادیو نهضت روحانیت.


یکی از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این قسمت «دسترسی به فردا» است که سومین جمعه تیرماه ساعت 1394 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. ساعت 22:30


دستیابی به فردا به نویسندگی و تهیه کنندگی علی زارعان و کارگردانی فؤاد صفاریان پور، کاری از شبکه چهار سیما است، گروهی اجتماعی که در صدد است تا بینندگان را از آینده آگاه کند و مهم ترین موضوعات را تحلیل کند. در قرن گذشته


این برنامه که توسط علیرضا شعاع نوری اجرا می شود با استفاده از دو رویکرد «کاوش در رویدادهای قرن گذشته» و «آینده پژوهی و آینده پژوهی» به یکی از موضوعات و حوزه های اجتماعی مهم و تأثیرگذار در موضوعات مختلف می پردازد.


گفتگو درباره گذشته و آینده موضوع برنامه با حضور کارشناسان و متخصصان یکی از آیتم های این برنامه است که مهمانان هزینه برنامه را پرداخت می کنند.


اردشیر رستمی راوی دیگر این برنامه است که در فضایی شاعرانه به طرح موضوعات مختلف می پردازد و معین الدین زارعان نیز مستندهای ساخته شده در سینما و تلویزیون دولتی را در یک موضوع ارائه می کند. مستندهایی که به بینندگان ایده روشنی از قرن 14 می دهد.


از دیگر آیتم های این برنامه می توان به «دانش قرن چهاردهم (مستند کوتاه)» و «پدیده های قرن چهاردهم (رویدادها)» اشاره کرد.


«به فردا برسید» هر جمعه شب ساعت 22:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود. اولین بازپخش این برنامه ساعت 16 بعد از پخش، بازپخش دوم دوشنبه هر هفته ساعت 9 صبح و بازپخش سوم جمعه بعد ساعت 16 انجام می شود.


گفتنی است، قسمت های اول تا هشتم این برنامه به موضوعاتی چون «طنز در قرن چهاردهم»، «کاوش در تحولات جمعیتی ایران در قرن چهاردهم»، «شهرهای مقاوم قرن چهاردهم» و «صد» می پردازد. «نفت»، «سمینار»، «محیط زیست» و «مروری بر تاریخ 100 ساله حرم رضوی»، «ارتباطات» و «صد سال معماری» با حضور کارشناسان روی آنتن رفته است.


انتهای پست/