سیاسی شدن داروها و نظرات دیگرمجله همه گیر: سیاست دارویی

راجر کیمبال از Spectator World یادآوری می کند که پزشکان در زمستان 2020 “چند جعبه ایورمکتین” به او نشان دادند. وی گفت: “این احتمالاً یک درمان م effectiveثر است ، اما دارای اشکالات جدی است.” عمدتا “بسیار ارزان ، بنابراین داروسازی بزرگ اعمال نمی شود.” “کنگره هایی که کمک های دریافتی از شرکت های دارویی را دوست دارند ، اساساً استفاده از آن را برای COVID-19 ممنوع کرده اند.” اما “اکنون بسیاری از” خواص درمانی قوی “، از جمله” جو لوگان ستاره ای از پادکست بد “، استفاده می کنند. آیا او مسئول بهبود کووید -19 است؟ “چه کسی می داند.” با این حال ، NBC آن را “یک داروی بی اعتماد” می نامد و آن را “کاملاً غیر مسئولانه برای دور انداختن کامل ایورمکتین توسط دستگاه های رسانه ای سنتی” می نامد. “توسط چه کسی به شما بی احترامی شده است؟” موسسه ملی بهداشت به تحقیقاتی اشاره کرده است که م itsثر بودن آن را نشان می دهد. خصومت با ایورمکتین خصومت اولیه با هیدروکسی کلروکین است.

از راست: دستگاه های Dem می توانند بایدن را گاز بگیرند

در کتاب عظمت آمریکایی ، ویکتور دیویس هانسون پیش بینی می کند که “مصدوم نهایی” “جنون بیداری که در فرهنگ عمومی و کنگره گسترش می یابد” رئیس جمهور بایدن خواهد بود. وی گفت: “این یک سری فجایع ایجاد کرده است که خشم ساختگی نسبت به دونالد ترامپ را کمرنگ می کند.” مجموعه ای از پرونده های استیضاح یا شواهد بدون مشاور خاص می تواند منجر به از دست دادن حزب رئیس جمهور در مجلس نمایندگان شود. “برنج پنتاگون” ممکن است فرز را “از نظر اخلاقی برای کار نامناسب” اعلام کند. و “تهدید برای ایجاد متمم بیست و پنجم” در حال حاضر “عادی” است ، و رئیس جمهور باید نگران باشد که “آنها به ندرت جملات کامل می دهند.”

میز رسانه: How Oz Tame Big Tech

جیمی ایروینگ و پل دیگان از نشنال پست می گویند: “روزنامه نگاری برای دموکراسی بسیار مهم است.” استرالیا پیشرو قطبی شدن است و نشان می دهد چگونه می توان از مطبوعات در برابر شرکت های فناوری که از محتواهای رسانه های سنتی سود می برند محافظت کرد. در اصل ، استرالیا یک کد اجباری و رژیم داوری را پیشنهاد کرده است تا “زمینه بازی بین ناشران خبری کشور و گوگل و فیس بوک را مسطح کند” ، که به غول های فناوری اجازه می دهد در مورد اختلافات مربوط به پرداخت محتوا داوری الزام آور را بدست آورند. پس از مخالفت شدید ، سیلیکون ولی تسلیم شد. “برای اجتناب از داوری الزامی ، هر دو پلتفرم با رسانه های خبری با پاداش قابل توجه مذاکره کردند و” در پوشش 30 درصدی هزینه هر خبرنگار تمام وقت “، از جمله رسانه های کوچک محلی ، پرداخت کردند.” مدل استرالیایی ساده و عادلانه است. و این یک راه حل اثبات شده “

از سمت چپ: China Blender توسط BlackRock

جورج سوروس در صحبت از ابتکار جدید مدیر دارایی BlackRock ، در وال استریت ژورنال نوشت: “ریختن میلیاردها دلار به چین در حال حاضر یک اشتباه غم انگیز است. به نظر می رسد غول سرمایه گذاری “چین رئیس جمهور شی جین پینگ را اشتباه می فهمد”. زیرا رژیم همه شرکت های چینی را ابزار دولت تک حزبی می داند. ” علاوه بر این ، برنامه جدید “رفاه مشترک” شی جین پینگ “به دنبال کاهش نابرابری با توزیع ثروت ثروتمندان به عموم مردم است که برای سرمایه گذاران خارجی خوب نیست.” در بدترین حالت ، سرمایه گذاری BlackRock به “حمایت رژیم شی جین پینگ که “در داخل سرکوبگر و در خارج تهاجمی است” باید به SEC اجازه دهد “جریان پول به چین را محدود کند. این تلاش باید از حمایت دو حزبی برخوردار باشد.”

آزادیخواه: از ممنوعیت سقط جنین در تگزاس حمایت نکنید

“قانون سقط جنین تهدیدی قانونی است” در تگزاس و باید مورد لیبرال ها و محافظه کاران قرار گیرد. “چون مانورهای قانونی مشابهی را می توان علیه حقوق اسلحه و سایر آزادی های مدنی به کار برد” ، Damon Root of Reason عصبانی می شود. به طور کلی ، مقامات ایالتی “هنگامی که یک طرف تنظیم کننده اعتراض به قانون اساسی را مطرح می کند ، باید در دادگاه فدرال پاسخ دهند.” با این حال ، تگزاس اجرای “احزاب خصوصی” را آغاز می کند ، که دعاوی مدنی را در “تلاش متقابل برای فرار از مسئولیت در برابر قانون خود” آغاز می کنند که سقط جنین را پس از شش هفته ممنوع می کند. این می تواند راهی را برای دولت ها برای محدود کردن سایر حقوق فراهم کند. “چگونه قانونگذار ایالتی ضد اسلحه را از ممنوعیت اسلحه دستی در خانه ها متوقف کنیم؟” و “چگونه می توان اجرای قانون را به فعالان کنترل سلاح در بخش خصوصی واگذار کرد تا مقامات ایالتی را خارج از محدوده بازنگری قضایی فدرال قرار دهند؟

– ویرایش شده توسط هیئت تحریریه پست

دیدگاهتان را بنویسید