سود سالانه را از طریق سجام به حساب ۲.۷ میلیون سهامدار واریز کنید


سود سالانه را از طریق سجام به حساب ۲.۷ میلیون سهامدار واریز کنید

مدیر سامانه های تسویه و پرداخت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار گفت: سود سالانه 37 شرکت تا پایان هفته گذشته به حساب بانکی بیش از 2 میلیون و 700 هزار سهامدار واریز شده است.


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه اوراق بهادار (صمت)، جوسین قشمی سود سالانه 37 شرکت را تا پایان هفته گذشته در حساب بانکی بیش از 2.7 میلیون سهامدار با استفاده از اطلاعات اعلام کرده است. در سامانه سجام واریز شد از ابتدای سال تا پایان هفته گذشته سود سالیانه مبلغ 2 میلیون و 767 هزار نفر از سهامداران با اطلاعات سامانه سجام به حساب بانکی سهامداران واریز شده است.


وی بیان کرد: گروه دارویی برکت، شرکت بهنوش ایران، گروه دارویی البرز (گروه سرمایه گذاری البرز)، بانک دی، پالایشگاه تهران، فولاد مبارکه اصفهان، پترو صنعت گامرون، تولید برق دماوند، شفا دارو، سرمایه گذاری ساختمان نوساز، بانک سینا، ایران. گروه توسعه هنر و غلتک سازان سپاهان سود سالانه خود را از 9 تا 29 خرداد ماه سال جاری به حساب سهامداران واریز کرده اند.


قشمی افزود: شرکت های سرمایه گذاری پردیس (سهام و حق تقدم استفاده نشده)، بیمه حکمت صبا، بیمه نوین، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی (حق تقدم استفاده نشده)، سیمان درود، بورس برق، سرمایه گذاری خوارزمی، داروخانه فارابی (حق تقدم استفاده نشده). حقوق). حقوق). جنرال مکانیک و بانک ملت نیز از ابتدای سال جاری مطالبات سالانه سهامداران خود را از طریق سامانه سجام پرداخت کرده اند.


سیستم سجام چیست؟


ساِی دارای سامانه زیرساختی برای شناسایی مشتریان برای ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمامی فعالان بازار اعم از سرمایه گذاران، مشتریان و روسای مؤسسات تنها یک بار برای همیشه و پس از احراز هویت – خدمات شخصی و غیرشخصی – اطلاعات خود را ثبت می کنند. بر اساس داده های تایید شده


بر اساس این گزارش، اطلاعات شخصی، شماره حساب، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیکی و اقامتگاه از طریق این سامانه ثبت می شود و پس از آن هیچ موسسه مالی ملزم به بازیابی این اطلاعات سهامدار نیست.


سهامداران می توانند با مراجعه به سایت http://www.sejam.ir نسبت به ثبت نام و احراز هویت الکترونیکی در سجام اقدام کنند.


انتهای پیام/