سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما


سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما

سعید آشنا مدیر شبکه پنج سیما طی احکامی جداگانه مدیران جدید شهروندانی، فیلم و سریال و گروه های اجتماعی تهران را منصوب کرد.


به گزارش ایلنا، آشنا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مهدی کریمی زرکی را به عنوان مدیر گروه شهر تهران و مسعود ملاطانی و مرتضی یاسبی را به ترتیب به عنوان مدیر فیلم و سریال و گروه اجتماعی منصوب کردند.


پیش از آن مرتضی عمادی سرپرستی گروه شهروند تهران، مجید خادمی زاده در گروه فیلم و سریال و مهدی کریمی زرکی مسئولیت گروه اجتماعی را بر عهده داشتند.


سعید آشنا با حکم مهدی کریمی زرکی به عنوان مدیر گروه تهران تابعیت خود را دریافت کرده است: از وی انتظار می رود با استراتژی ارتقای بهره وری دستگاه ها برنامه های جذاب و نمایش پایتخت گرانبهای ایران القرایی را تدوین و تولید کند. با حفظ و ترویج برنامه های نما نعم در مردم شریف، امید را افزایش دهید. تهران و برای تشکیل تمدن نوین اسلامی تلاش کنند.


رصد رویدادهای فرهنگی و اجتماعی استان تهران، توجه به آسیب های اجتماعی با نگاهی عمیق و علمی، جذب برنامه نویسان خلاق و مبتکر و همچنین مهندسی پیام یکپارچه از اولویت های این گروه برنامه نویسی است.


وی به عنوان مولاتانی به عنوان سرپرست گروه فیلم و سریال، آثاری متنوع و با استفاده از شیوه های نوین و موفق تلویزیونی و همچنین با استفاده از مفاهیم والای اسلامی- ایرانی در جهت تقویت روحیه امید، خودباوری ملی و… خلق کرده است. اقتدار نهاد خانواده متناسب با شکل دستیابی به تمدن اسلامی ایران نوین مهمترین رسالت شماست. همچنین توجه به افزایش نشاط اجتماعی و به ویژه طنز از اولویت های محتوایی این گروه برنامه سازی خواهد بود.


مرتضی جاسبی مدیر شبکه تهران به عنوان سرپرست گروه اجتماعی بر حفظ و ترویج برنامه های پرمخاطب، ایجاد و ایجاد برنامه های جذاب و پرنشاط و همچنین نظارت مستمر بر فضای رقابتی، جذب مخاطبان جدید و بهره مندی از نوآوری و نوآوری تاکید کرد. برنامه سازان خلاق جزو اولویت ها هستند این گروه برنامه نویسی است.


سعید آشنا نیز با اهدای لوح سپاس از زحمات سران قبلی این گروه ها قدردانی کرد.


انتهای پست/